stormcatcher
05.10.14,16:44
Dá sa počet duplicít vyjadriť čiselne? /excel/.
xxn
07.10.14,11:19
Počet duplicít v určitom rozsahu buniek sa dá vyjadriť napr. pomocou funkcie COUNTIF.
Viď. príloha
stormcatcher
07.10.14,14:49
Počet duplicít v určitom rozsahu buniek sa dá vyjadriť napr. pomocou funkcie COUNTIF.
Viď. príloha
Ak sa dá, chcel by som to trochu inak.
napr.
medzi 4 a 5 riadkom mám zafixovaný list. Je rozsah B5:M1500, ak by som urobil podmienené formátovanie, musel by som rolovať dolu, aby som vyzuálne skontroloval počet duplicít. Ak by som použil Tvoj spôsob, musel by som vytvoriť druhý tak isto velký rozsah buniek. Já by som to chcel tak, že na zafixovanej časti v niektorej bunky by som videl počet duplicít.
Chobot
07.10.14,15:06
Počet duplicít v určitom rozsahu buniek sa dá vyjadriť napr. pomocou funkcie COUNTIF.
Viď. príloha
Ak sa dá, chcel by som to trochu inak.
napr.
medzi 4 a 5 riadkom mám zafixovaný list. Je rozsah B5:M1500, ak by som urobil podmienené formátovanie, musel by som rolovať dolu, aby som vyzuálne skontroloval počet duplicít. Ak by som použil Tvoj spôsob, musel by som vytvoriť druhý tak isto velký rozsah buniek. Já by som to chcel tak, že na zafixovanej časti v niektorej bunky by som videl počet duplicít.

Asi by bolo lepšie, keby si sem dal vzorový dokument, ako by to podľa teba malo vyzerať a ako vyzerajú dáta (približne). Takto si nevieme predstaviť, čo máš a čo chceš dosiahnuť.
Richard
07.10.14,15:42
Tému uzatváram. Na otázky treba používať formát témy "otázka" nie "debata".