Stephax
16.10.14,07:55
Zdravím,
mam problém prepísať súbor, nie len tento ale v podstate všetky, či ide o poznámkový blok alebo len premenovať súbor. Ntb som si objednával cez kamaráta ktorý má firmu, teda s alzy (-20% dph),, Došiel mi s nainštalovaným win 8.1, som správcom ja, keďže len ja mám učet (na heslo) a neviem sa pohnúť ďalej Prikladám obrázky ako to vypadá :) Ide o zmazanie ten zátvorky, ktoré nejde :) Ďakujem za odpoveď :)
taiko
16.10.14,06:10
v prikazovom riadku zadaj "net users" a prilep sem obrazok. Malo by Ti to ukazat vsetkych lokalnych uzivatelov vytvorenych na Tvojm PC
Stephax
16.10.14,06:16
Je v obrázkoch :-)
taiko
16.10.14,07:40
Ja tam vidim iba uzivatela Administrator a MIchal a to je ten, kto Ti moze povolit prava. Pod akym menom sa prihlasujes Ty?
Stephax
16.10.14,07:57
No veď práve že ja som Michal, len jeden učet je, a ten je môj, preto to nechápem, ten účet administrátor nevidím keď sa prihlasujem, môže byť nejak skrytý ?
Ferdosondo
16.10.14,09:27
Pravým tlačítkom klikni na Tento počítač, potom daj spravovať - Local users and groups - Users a tam sa Ti vypíše aké máš kontá. Na ikone pri administrátorovi budeš mať šípku dole, tzn. že je skrytý. Na konto Michal klikni pravým tlačidlom a zvoľ vlastnosti. V member of pozri či máš administrators. Ak nie tak nemáš administrátorské práva.
misoft
16.10.14,10:16
Lenže na takéto úkony má oprávnenie Administrátor. Takže budeš musieť kliknúť na súbor PTM a v zozname vybrať Spustiť ako správca - takže sa to vykoná pod Administratorskym účtom. Aby si vedel: účet Michal má práva spravcu, ale LEN tohto účtu! V počítači sú totiž dva účty - User účet Michal (tvoj a viditeľný) a účet Administrátor (správca všetkého a neviditeľný).
Do Admistratorske by si sa mal dostať odhlasenim a malo naskočiť prihlasovanie k účtom a tam by mal byť viditeľný.

Inak ty chceš prepisovať - premenovať súbor knižnice? Od hry? Nie dobrý nápad - hra padne! V hre sú odkazy na presné knižnice a keď zmeníš knižnicu - hra nebude vedieť ako sa volá a bude hľadať pôvodnú = fatal error.
Stephax
16.10.14,10:55
Nie, hra mi píše že potrebuje CryEA.dll, to nebolo neviem z akého dôvodu nainštalované, tak som to stiahol s uloz.to CryEA.dll a keď som to chcel nakopírovať do toho súboru tak mi to vypísalo že potrebujem oprávnenie admina,, Na obrázku ako sú zobrazené priečinky v ktorých sa to nachádza > tak do priečunku Crysis 3 to nakopčilo, ale do priečinku Bin32 mi to nechcelo s tým názvom nakopírovať, jedine v tom prípade že som zmenil názov. A súbor ktorého TYP je "Rozšírenie aplikácie" sa nedá spustiť ako správca
Stephax
16.10.14,11:47
Problém je že tam to "Local users and groups" nemám,, Aktualizujem obrázky, je to tam
Ferdosondo
17.10.14,03:42
Tak skús cez štart - ovládací panel - používateľské kontá. Mám W7 a asi máš W8, ale tam by to malo byť podobné.
misoft
17.10.14,07:41
Lebo ten priečinok je a priori chránený. Takže ako User ho neprepíšeš. Radili sme ti - jediné ako Administrátor!
http://thehow2everything.blogspot.sk/2013/09/solved-cryeadll-missing-crysis-3-wont.html
http://fixpcnyc.com/how-to-fix-cryea-dll-is-missing-and-download-cryea-dll-for-crysis-3/
Stephax
17.10.14,07:46
Len jeden účet, napísané tam je názov účtu, mail, "Administrátor" a chránené heslom,, ma napadlo či to nemôže byť tým, že to kupoval kamarát na firmu, lebo niekedy sa mi v "tento počítač" zobrazí že "V sieti pepi-pc"(On sa volá Peter), a keď to chcem otvoriť tak mi vyskočí tabuľka že "Prístup odopretý, kontaktuje administrátora. Je to tam od kedy som prvý krát zapol ntb, a netuším ako sa to tam mohlo dostať
Stephax
17.10.14,08:25
Neviem to prepísať ani ako administrator. Dám "premenovať" vyskočí mi tabuľka že to chce oprávnenie admina, dám okey a aj tak to nejde,, na desktope som taký problém nikdy nemal, neviem čo to je
Ferdosondo
17.10.14,09:09
Ak tam máš názov konta "Michal" pod tým "Administrator" a pod tým "Chránené heslom", tak by si mal mať administrátorské oprávnenie. Tým pádom by si mohol robiť všetko.
Stephax
17.10.14,09:22
Crysis som vyriešil odinštalovaním Bitdefenderu :) Ten zmazával CryEA.dll hneď jak sa objavil v počítači, nechám si len antivirak čo je pre win 8, teda Windows defender, ale stále mi nejde do hlavy prečo som to nemohol prepisovať, aj keď som administrátor