luja5
22.10.14,22:45
Ahoj poraďáci,
chcela som zarolovať po stránke s použitím myšky a neviem, či som niekde pritom na niečo klikla, ale zrazu sa mi celá stránka Porady na obrazovke PC zmenšila, písmenká niektoré až také mini, že potrebujem lupu na ich čítanie, zúžené stĺpce... Celú stránku Porady mám asi len na polovici obrazovky a potrebovala by som to dostať do pôvodnej veľkosti. Poradíte, prosím, ako na to?
Ďakujem.
kopretinka
22.10.14,21:16
podrž ctrl a potoč kolieskom na myške.
luja5
22.10.14,21:19
Ďakujem, veľmi si mi pomohla. Už ma z toho začala hlava bolieť, ako som sliepnila, na jedno oko po ťažkom úraze takmer nevidím a to druhé pomaly začínalo štrajkovať...
arizona
23.10.14,04:35
Druhy sposob : stlacis CTRL a na numerickej klavesnici + . Ked chces zmensit, tak zas - . Takto si tiez lahko prisposobis obrazovku.
jslancik
23.10.14,05:19
he, takéto otázky mi budú chýbať, odkedy mi odišiel postarší kolega, na ktorého počítač vždy vymyslel nejakú fintu :)
luja5
23.10.14,08:16
Ďakujem, len to by som na tom PC musela numerickú klávesnicu aj mať:). Ale na druhom mám, tak vyskúšam;) - áááá, funguje:).
luja5
23.10.14,08:25
Aj ja som postaršia kolegyňa-poraďáčka a ešte aj jeden z počítačov mám postarší, tak treba, aby si chodil na Poradu a také otázky Ti nebudú chýbať :D.