Veronika Lucia
23.10.14,00:40
Zdravím .Na mojom notebooku mi funguje len prehľadávač Internet Explorer na ktorom nechcem fungovať.....Chcem Mozillu alebo Google Chrome...Keď si ich chcem stiahnuť stále mi napíše ,,Nepodarilo sa pripojiť k internetu. Ak používate bránu firewall, pridajte produkt GoogleUpdate.exe na bielu listinu...Ale internet mi funguje ..Neviete mi stým poradiť čo mam spraviť ..lebo už ani Skype mi prestal fungovať....som ho neodinštalovala zrejme , keď si dám nanovo stiahnuť Skype tak sa nedá, lebo ho v pc mam ale ako hľadám, nikde nemôžem nájsť ikonku Skype... Dam skontrolovať pc (mam antivirus AVAST) a stále mi napíše mate v pc v poriadku ale viem že ho nemám v poriadku, lebo všetky vírusy mam vo Vírusovej truhle...poraďte mi čo mám spraviť, lebo pc potrebujem a som mimo SR aby som si ho mohla dať opraviť. Za skorú odpoveď vopred Ďakujem
taiko
11.11.14,12:19
Myslim, ze kombinujes viacero problemov. Skusme ist po poriadku
Co sa stane ked v Internet exploreri ides na stranku www.mozilla.org? Nacita sa Ti stranka?
misoft
11.11.14,13:25
Toto ti Avast na 100% nerobí.
Pokiaľ chceš stiahnuť niečo, ideš na stránku a hľadáš Download. Upozorňujem, že ti to sťahuje na pozadí a ukladá do určeného priečinku. Je celkom možné, že už tam ten súbor máš, len ho nájsť nevieš.
Inštalácia FF je celkom štandardná, po inštalácii sa FF pýta, či ho chceš nastaviť ako predvolený prehliadač (áno).
Skype.
Ak keď máš Skype nainštalovaný, inštalačný súbor Skype môžeš vždy stiahnuť. Prítomnosť nainštalovaného Skype na to nemá žiadny vplyv.
Ak hľadáš ikonku Skype, otvor si Štart - Všetky programy a nájdeš nainštalované Skype. Môžeš však do okienka dole napísať skype a hneď ho nájde.
Avast. Ak všetko máš v truhle, tak to daj vymazať a basta.
Okrem toho - klikni na ikonku Avast (vpravo dole) - potom po otvorení Avastu - Nastavenie - Aktualizácia. Tam potom daj Aktualizovať databázu a program.
Veronika Lucia
11.11.14,22:04
Taiko -ano načita mi tu stranku
Misoft- ano neviem ho asi najst, ked si otvorim štart a napíšem tam skype nenajde mi ho a ani vo Všetkých programov ho nemam ...a ked si chcem dať nainštalovať skype stale mi napiše že ho mam nainštalovany... a pri avaste ani mi nechce vymazať a ani aktualizovať... podľa mňa asi bude nutne dať novy Windows...lebo mi už ani Bluetooth na pc nechce fungovat
misoft
11.11.14,22:13
Než začneš s týmto radikálnym krokom: najskôr prever PC na breberky v ňom. Stiahni a nainštaluj https://www.malwarebytes.org/ (stačí FREE), daj úplný sken, čo nájde a presunie do truhly, vyhoď.