Urbancova Lotka
23.10.14,10:57
potrebovala by som pomôcť s exelom a prepojením viacerých listov pomocou makra
Ak sa niekto ozve pošlem aj prílohu a vysvetlenie...



Prvý súbor Osobne karty Vzor porada je to čo by to malo spraviť.



Druhý súbor Osobne karty 2 je to čo mám, čo doposiaľ fungovala ale od istého osobného čísla my nenačítava vydané OOPP podľa osobného čísla v liste zamestnanci a liste NS vzorec (tu mi to ide po os.č. 516 ale pri 512 a 512 je chyba, načítané len po jednej položke, miesto dvoch).
sthruska
23.10.14,10:59
Diskusné fóra slúžia na diskusiu.
Tak sem daj vysvetlenie - alebo priamo do excelu + prílohu
resta
23.10.14,11:26
ako píše sthruska - najlepšie je napísať čo potrebuješ, niekto ti poradí - ako so m pozrel ten excel - ide zrejme o evidenciu resp. kartu zamestnanca a jeho OOPP. Z toho čo vidím ale neviem určiť, čo je dané a čo je potrebné urobiť.
Urbancova Lotka
23.10.14,11:40
dané je :
1. list sum mes 24 a 36 priebežne podľa nových zamestnancov dopĺňam ručne, taktiež pri výmene opotrebovaného OOPP

2. list Druh OOPP - to je dané programom finančným, dopĺňam ručne zakúpenie nového so všetkými údajmi v tabuľke

3. list zamestnanci - ručne dopĺňam podľa osobného čísla nového zamestnanca (stĺp. B-H)

4. list NS vorec mám na ťahanie NS do listu sum mes24 a 36

Čo potrebujem, je :
aby do listu zamestnanci a NS vzorec mi ťahalo
do stĺpcov (K-AC) číslo OOPP z listu sum mes24a36 na základe podmienky osobného čísla.
Zároveň aby mi do stĺpca I ťahalo koncovky položiek s oddeľovačom (k-AC).

No dúfam, že je to trochu aj zrozumiteľné...
resta
23.10.14,12:30
vieš mi povedať ako vyriešiť nasledovné?
čo má byť správne uvedené v poli Nohavice(OE01-02) pri zamestnancovi s os.č. 130 - v hárku SUM_mes24a36_0nie_pôv má aj 001 aj 002
Urbancova Lotka
23.10.14,12:31
doplnila som do požadované informácie, dúfam, že mi niekto bude vedieť pomôcť...
Urbancova Lotka
23.10.14,12:34
chybička krásy má mať 02, už som si to upravila, ď za upozornenie