karner
26.10.14,10:02
Keď kliknem v hornej lište na iGoogle objaví sa mi toto: "404. To je chyba. Požadovaná adresa URL / ig? hl = sk nebola nájdená na tomto serveri. To je všetko, čo vieme." Ako upravím URL adresu? Skúšal som to cez Nastavenia, no nepodarilo sa mi to. Našťastie Crome Google sa mi otvára dobre, iba IGoogle na lište blbne.
avalik
26.10.14,09:04
Google našiel:

Čo sa stalo so službou iGoogle?

Služba iGoogle bola zrušená 1. novembra 2013. Verzia pre mobil bola zrušená 31. júla 2012.

Ako sme dospeli k tomuto rozhodnutiu?
Službu iGoogle sme pôvodne spustili v roku 2005. Vtedy si nikto nedokázal úplne predstaviť, ako dnešné webové a mobilné aplikácie sprístupnia používateľom prispôsobené informácie v reálnom čase. Vďaka moderným aplikáciám fungujúcim na platformách ako Chrome alebo Android sa význam služby iGoogle postupne stratil.

Čo sa stane s údajmi uloženými v mojich moduloch gadget?
Všetky osobné údaje uložené v ďalších službách Google budú prostredníctvom týchto služieb aj naďalej k dispozícii, vrátane služieb Gmail, Kalendár Google, Google Finance, Disk Google, Záložky Google a Google Tasks. To znamená, že budete mať aj naďalej prístup k e-mailom, dokumentom a udalostiam. K svojim údajom však nebudete pristupovať prostredníctvom modulu gadget, ale prejdete priamo na stránku produktu.

Väčšinu modulov gadget služby iGoogle vytvárajú a spravujú vývojári tretích strán. Ak chcete exportovať údaje, kontaktujte priamo autora modulu gadget.

Služba iGoogle sa mi veľmi páči. Existujú jej alternatívy?

Existuje niekoľko dostupných alternatív pre počítače. Ak používate prehliadač Google Chrome, Internetový obchod Chrome poskytuje podobné možnosti, ako sú nástroje na zvýšenie produktivity a aplikácie na zobrazovanie informácií o počasí. Prehliadač Chrome si tiež môžete prispôsobiť pomocou motívov rovnako ako v prípade stránky iGoogle.

V prípade mobilných zariadení môžete využiť službu Google Play, ktorá ponúka rôzne aplikácie – od hier cez čítačky správ až po miniaplikácie na ploche.

Ref: https://support.google.com/websearch/answer/2664197?hl=sk