Vivči
28.10.14,12:53
V septembri sme vystavili dobropis na vrátené palety. Program mi natiahol do C1 v KV. Dnes som zistila že na stránke finančná správa mám vygenerovaný chybový protokol. Mám v ňom uvedenú chybu 3002-nie je vyplnený kód ani druh tovaru a 3006- MJ nie je vyplnená. Ide o vrátené drevené palety zo zámkových dlažieb. Ako opraviť chybu? Kód a druh tovaru sa nevyplňuje len v prípade MT, IO , kovy a poľnohosp. ob.?
books
28.10.14,12:08
Dobrý deň, aj mne prišiel taký protokol, spravila som opravný KV a zase mi prišiel taký istý chybový protokol, tak som napísala na kontaktné centrum podpory a dali mi takúto odpoveď: V tomto prípade Vám odporúčame poslať cez Všeobecné podanie pre Finančnú správu SR daňovému úradu oznámenie, že nie je dôvod podávať z Vašej strany opravný resp. dodatočný KV, pretože ide o opravné faktúry k faktúram uvedeným v časti A.1. KV, ku ktorým sa neuvádza ani kód ani druh tovaru ani MJ.
Na základe toho som podala oznámenie, ako mi bolo poradené.
Vivči
28.10.14,12:20
Ďakujem pekne za pomoc a radu!!!!
Hryzko
14.11.14,08:13
Dobrý deň. Aj ja som mala ten istý problém. Len upresňujem odpoveď, že na stránke Finančnej správy v časti Infoservis je doplnená informácia ohľadom tejto záležitosti - viď odkaz na stránku https://www.financnasprava.sk/_img/pfsedit/Dokumenty_PFS/Infoservis/Aktualne_informacie/dph/2014/2014_10_29_Chybovy_protokol_dopl_opr.pdf ( od strany 10)