arizona
13.11.14,10:06
Od vcera mam po aktualizacii windows problem vobec nieco precitat na Porade,aj na inych strankach.
Bud mam po celej obrazovke cirkusovo farebne reklamy aj cez texty,alebo ak zapnem Adblok, tak mi ani len temu neotvori. Bud mam na obrazovke ina Poradu bez tem,alebo sa mi otvori nove okno /obr.c3/

Antivir nehlasi ziaden problem, neinstalovala som ziadne programy,ani som nebola na nejakych pochybnych strankach...

Vie niekto poradit,ako sa tohoto problemu zbavit? Ma niekto od vcera tiez nejake zmeny?

doplnenie: zistila som, ze nemam chybu iba na Porade,ale aj na inch strankach, takze chyba je u mna v PC .Preto som upravila aj nazov temy
taiko
13.11.14,09:13
mne vsetko funguje ako ma. Nemas nejakeho chrobaka?
mozes skusit aj zmazat cookies, ci to nepomoze
arizona
13.11.14,09:14
to bolo prve, co ma napadlo,ale nic nenaslo. Skusam znovu,lebo uz ma poraza z toho...
avalik
13.11.14,09:15
máš adware Ace.couprace.com, tu sú postupy na odstránenie ... ale na googli nájdeš aj iné

http://www.removalvideos.com/sk/guide-to-stop-ace-couprace-com-popup-removal-guide/
taiko
13.11.14,09:19
no a zmazanie cookies nepomohlo? popripade celej historie? A robi to vo vsetkych prehliadacok, ci len v jednom?
arizona
13.11.14,11:53
Nie, nepomohlo. Tato zmena nastala po aktualizacii windows. Robi mi to iba prehliadac Chrome, uz nielen na Porade.ale vsade. Nemozem normalen citat ziadnu stranku,lebo mam vsade okna s reklamami a vyskakujucimi oknami. Nastastie, zistila som, ze cez Firefox nemam ziaden problem....
misoft
13.11.14,11:57
Holka - Malearebytes. Potom vyhodiť, čo nájde. Prečistiť registre. Reštart. V nastaveniach internetu nastaviť správnu domovskú stránku. V nastaveniach Chrome je tiež zoznam, ktoré stránky sú domovské - bude tam v zozname i ten tvoj "votrelec" - vyhodiť.
arizona
13.11.14,17:05
domovsku stanku mam iba jednu prednastavenu, ani mi ich viac neukazuje. Kde najdem v nastaveniach ten zoznam domovskych stranok?