natus
22.11.14,13:38
Ako dosiahnem to, keď si urobím z určitej časti textu dva stĺpce a chcem urobiť nakoniec číslovanie strán celého dokumentu,ktorý má napr. 26 strán, čiže číslovanie strán by malo byť od 1 do 26, no tým, že som určitý text dala do stĺpcov, sa mi táto časť ohraničila zlomami strán a moje číslovanie je v tom prípade nemožné pretože od začiatku tejto časti so stĺpcami číslovanie začína od 2. Moje číslovanie celého dokumentu je namiesto 1-26: 1-18, 2-3, 2-7
Ďakujem za odpovede, už si s tým neviem dať rady.
Chobot
22.11.14,17:30
TReba v každej sekcii nastaviť číslovanie a určiť, aby číslovanie pokračovalo po predchádzajúcej sekcii a nezačínalo novým číslom od začiatku sekcie.

Daj konkrétny dokument, očíslujem ti to.
viktorviktor
22.11.14,17:32
už tu niekto riešil rozdelenie dokumentu na sekcie, skús to a potom každú sekciu očísluj
viktorviktor
22.11.14,17:34
si rýchlejší,skoro sme sa zrazili :-))
natus
24.11.14,17:44
Ďakujem vám Páni :) Neskôr som už na to prišla ako to urobiť presne takým spôsobom ako mi tu radíte :) Ale opýtam sa aspoň, že takto budem postupovať vždy keď budem mať takýto dokument rozdelený na sekcie?? Nejde to jedným ťahom všetko očíslovať, musím zvlášť číslovať tie sekcie však?
Chobot
24.11.14,21:16
Word b y mal byť štandardne nastavený tak, že ak máš číslovanie strán (od začiatku, kedy začínaš tvoriť dokument) a pridáš novú sekciu, tak ti tú sekciu čísluje tak, že pokračuje v číslovaní z predchádzajúcej sekcie. NEviem prečo by ti malo pri pridaní sekcie začať číslovanie od začiatku. To len keď potrebuješ zmeniť číslovanie, tak sa prepína číslovanie novej sekcie od čísla "x" alebo od začiatku.
natus
25.11.14,08:59
Neviem potom prečo mi to zblbo, lebo keď som určitú časť textu dala do stĺpcov, tak mi začalo tú časť číslovať od 2 a keď som vymazala sekcie tak samozrejme aj text zo stĺpcov sa mi vrátil do pôvodného stavu.
Chobot
25.11.14,09:20
Musel by som vidieť konkrétny dokument, ťažko takto určiť príčinu, prečo to tak bolo.