Andrej13
01.12.14,11:32
Zdravím,
vyskytol sa u mňa taký prípad, že som prebral účtovníctvo od nového roku a nemám údaje z minulého obdobia, vôbec nič, nakoľko bývalá účtovníčka nekomunikuje. Takže sa pýtam ako by ste postupovali v takomto prípade? Totiž výkazy viem spraviť aj podľa toho čo má klient k dispozícii, ale chýbajú mi detailné knihy záväzkov, pohľadávok, stavy pokladní atď.

S bývalou účtovníčkou sa nejak zle rozišli, vraj sa snažili s ňou spojiť, ona má všetky doklady, takže ani rekonštrukcia nepripadá do úvahy. Bavili sa s ňou klienti, riešil to aj právnik a dokonca som to skúšal aj ja, ale potom prestala komunikovať aj so mnou.

A v podstate podľa môjho názoru, pokiaľ mám všetky faktúry zaplatené, tak sa môžem s klientom aj zle rozísť, ale doklady odovzdám. Ide predsa o moje dobré meno. Tak diskutujte a raďte. Ďakujem.
a_je_to
01.12.14,20:33
Výkazy za vlaňajší rok ti vďačne vydajú aj na daňovom úrade, myslím za 1,50 Eur na stranu. Tie zostavovala predchádzajúca účtovníčka a nie je dôvod ich prehodnocovať, ani rekonštruovať. Môžeš iba skúšať položkovo rozpísať vlaňajšie stavy, podľa toho, čo má klient k dispozícii. Ak tvoj klient nemá vlaňajšie doklady a tohoročné áno, , tak na 99% nezaplatil za vlaňajšie účtovnícke práce, alebo nesplnil iné jej oprávnené požiadavky, iba zahmlieva pravý dôvod. Nech ide žiadať na DÚ, inak skonči s ním aj ty. Z množiny prípadov, ktoré poznám ide v 9/10 o lajdáka klienta a serióznych účtovníkov. Iba v 1/10 niekedy dosť predražených ... ako nebankovka a konflikt o cene, ktorá nebola klientom vážne akceptovaná, alebo domyslená. iba až ... keď bolo treba prevziať a zaplatiť.
ik-a
02.12.14,13:44
údaje môžeš čerpať aj tu:
http://www.registeruz.sk/