kveti
02.12.14,15:23
ako kazdy spravne lakomy slovak som kupil z ciny za par eur 64gb micro sd
je to fake nezmesti sa tam ani 4gb film poradi niekto soft ktorým ju naformatujem aby ukazovala realnu velkost a fungovala?? ,,winformat,, nefunguje dakuje---------------------------DAKUJEM VSETKYM ZA ICH MUDRE RADY ALE ANI JEDNA SA NETYKALA MOJEJ OTAZKY. OTAZKA ZNELA: vie niekto o nejakom softe ktorý zvladne sformatovat fake micro sd kard??
misoft
02.12.14,14:26
Poviem ti jedno - vyhoď ju. Ak tam nevlezie ani 4GB - tak nemá význam ju nejako formátovať - zbytočná strata času. Radšej si priplať a kúp riadnu microSD kartu v obchode so zárukou.
denis_m6
02.12.14,14:37
presne tak... nie len papier znesie vsetko, ale aj na kartu sa da vytlacit vsetko, skorej verim tomu, ze mas 4 GB, ako to, ze ti omylom poslali zle naformatovanu 64 GB kartu :)
misoft
02.12.14,14:41
...pretože keď nejde ani klasický formát - tak tam istotne nie je ani riadny pamäťový čip.....
kveti
02.12.14,15:10
a nejaky ten soft na to neviete
vraj to ide sformatovat aj funkcna 4gb sa zide
misoft
02.12.14,15:14
Ja by som tej FAKE SD karte ani po formátovaní neveril. Hrozí strata údajov. Ale pokiaľ to nejde sformátovať normálne - tak to vyhoď. Ušetríš si v budúcnosti nervy - lebo ak by sa ti to aj podarilo, o pár mesiacov by si tu žiadala rady, ako zachrániť obsah.
Chobot
02.12.14,15:47
TAká karta je nespoľahlivá.

Rovnakú skúsenosť som mal aj ja - kúpil som USB kľúč, vraj 64 GB ale skutočná kapacita bola oveľa menšia. Navyše, ak som na kľúč niečo nakopíroval, v 6 z 10 prípadoch to nešlo otvoriť na inom zariadení. Kľúč som zlikvidoval.

Nepokúšaj osud, môžeš prísť o dáta, ktoré tam uložíš.
Stevo5
02.12.14,17:06
Len rada : Skús ju vrátiť. Ak si platil cez PAyPal, oni ti vyjdú v ústrety a peniaze dostaneš. Mne prišlo včera cca 8.-€ za nekvalitný výrobok naspäť na účet. Trvalo to presne 7 dní od požiadania. PayPal teraz vracia aj poštovné ktoré by si mal prípadne pri vrátení tovaru.
vlado 33
02.12.14,20:07
Skús Paragon partition manager. Starý program ale dobrý. Tiež tej karte nepredpovedám dlhú životnosť.
jelalim
02.12.14,21:32
neriesit vyhodit kym tam nemas nieco dolezite. Tieto karty su na nic. mozes s nou stravit 3 zimne vecery a vyrobit snej 2GB SD kartu, ale itak karta vydrzi 5 zapisov a skonci.