kozlíček
06.12.14,19:39
Chcel by som poprosiť o radu,alebo pomoc.Mám nainštalovaný program Nero.Doteraz bez problémov fungoval.Dnes som ho potreboval spustiť a po dvojkliku sa akoby snažil spustiť,krátko blikol na pracovnej ploche a dosť.Neotvorilo ho.V čom je problém? Vopred ďakujem!
misoft
06.12.14,18:51
Nie je náhodou "minimalizovaný"? Pozri v Správcovi úloh - ak je tam proces nero.exe - tak je spustený, ale pravdepodobne minimalizovaný. Ktorá verzia programu?
Za ďalšie - je to full verzia? Platená? A zaplatená? Ak áno - máš len trial.
A za posledne - NERO Burning - dosť veľký žrút pamäte. Čo takto použiť alternatívny program? Napr. Ashampoo Burning Studio - plná verzia 6 je zadarmo (uvoľnená) a z mojich skúseností - je prijateľnejšia ako NERO (Nero mi často z 10 placiek 6 urobil nepoužiteľnými pre chyby, Ashampu sa to podarilo len raz.)
kozlíček
06.12.14,18:57
verzia 15 a v správcovi je nero.exe
misoft
06.12.14,19:06
Takže platený program. Je kúpený? Ak nie - je to trial a asi preto sa len spustí proces, ale sa neotvorí. V tom prípade A) buď zaplatiť; B) nájsť KEY pre neho a kraknúť ho; C) prejsť na iný napaľovací program.
misoft
06.12.14,19:13
Mimo záznam :D: Ja som NERA zavrhol po tom, ako mi začal vo veľkom likvidovať placky - vždy pred ukončením vyhodil chybu kalibrácie napaľovania. Nepomáhala preinštalácia, nič. A bol to zaplatený program - podpora stála za ***** - prakticky len radili to, čo som predtým robil. Prešiel som na Ashampoo (registrácia na nich) - používal som obmedzenú verziu a po čase mi oni sami aktivovali produkt zaslaním klúča pri update programu a mal som zadarmo plnú verziu (a mám aj doteraz) - a už nemám ani jednu zničenú placku (pri voľnej som mal max.1 z 10-15 ks.). A napaľuje ešte rýchlejšie ako Nero....
kozlíček
06.12.14,19:22
mne sa páči pre spájanie videí,nemal som problém akurát teraz to spustenie
misoft
06.12.14,19:24
No to je akurát funkcia navyše - preto zaberá i toľko miesta v RAMke.... Ja si videá (ak potrebujem) spojím v inom programe....aj si ich v ňom zeditujem a pod. a výsledok potom..... Ale už málo čo napaľujem - mám ext. HDD.
dykeer
09.12.14,08:42
Možno ho ti blokuje aj antivír. Skús dočasne vypnúť antivírus a naštartovať nera.
misoft
09.12.14,12:13
Trochu o tom pochybujem. Ten skôr kontroluje príchodzie súbory. Ak už nejaké sú bezo zmeny v PC, vie o nich a nekontroluje (iba na pokyn užívateľa).