BENZ30
07.12.14,08:16
Ahojte,
sused ma poprosil, že mu Monitor vypisuje žiadny signál po spustení PC.
Monitor a pc sú spojené cez DVI kábel.
K monitoru sme pripojili iný PC cez VGA a všetko fungovalo.
Počítač u neho vydával aj také pípavé zvuky pri štarte.

Zobral som PC ku mne, kde som ho pripojil cez VGA kábel na monitore a pomocou redukcie VGA/DVI k PC. Počítač nemá vga vstup.

Všetko nabehlo v poriadku. Niekoľkokrát som ho reštarotval, aby som sa uistil, že je všetko OK.
Tak som celú zostavu odpojil a pre istotu som chcel to znova overiť, či chyba bola iba v susedovom dvi kábli a znova som to zapojil.
Žiaľ môj monitor tiež hlási žiadny signál. Ani bios neni vidieť.

Stretol sa niekto niekedy s týmto. V čom môže byť chyba?
Už som z toho zúfalý.
Môj kábel funguje, lebo som ho overil pomocou môjho PC.
Ďakujem.
sthruska
07.12.14,08:52
Najskôr má nefunkčný DVI výstup z grafiky. To sa stalo aj mne.
BENZ30
07.12.14,09:18
Má dva DVI vystupy, oba som vyskúšal.
misoft
07.12.14,10:33
No tak je grafika v *****. Logika. Keď nefunguje ani jeden video výstup, je to kaput....
BENZ30
07.12.14,13:14
Skusal som tu grafiku dat do mojej pc zostavy a moju grafiku do jeho. Ani jedno neslo a uz aj mne hlasi monitor nezistene pripojenie. Dufam ze odisla iba grafika a nie porty na doske.
Zajtra mi kamos slubil pozicat grafiku.
majo2000
07.12.14,13:19
co mas za monitor ja mám tiez monitor na kotorom musím nastavit vystup
misoft
07.12.14,13:27
Ak nepôjde ani tá tretia grafika - tak bude v pr**li matičná doska.
BENZ30
07.12.14,13:34
Neboj to viem, vyskusal som vsetky mozne kable od vga dvi, hdmi. Samozrejme som na monitore prehodil, aby citalo z akrualneho pripojenia. Zo zufalstva som aj iny monitor pripojil. Stale to iste skontrolujte pripojenie.
BENZ30
07.12.14,13:37
To je to, coho sa obavam. Za pomoc starsiemu clovekovi si odpalim svoj stroj.
misoft
07.12.14,14:38
Nebral by som to tak tragicky: dedukcia - jeho grafika u teba nejde - môže byť grafika, tvoja grafika u neho nejde - môže mať dosku (prípadne len port) - skús ešte vrátiť svoju grafiku do svojho - ak pôjde - je na 100% chyba v jeho stroji a grafike (port, doska, grafika)
BENZ30
07.12.14,15:44
Samozrejme som vratil vsetko spat a odvtedy uz to nefunguje vobec ani v mojom. Takze zajtra s novou grafikou uvidim. Jeho stroj uz neriesim, ten som mu vratil. Teraz mam pruser ja.
majo2000
08.12.14,13:39
a ini pc si skusal pripojit k tej obrazovke
BENZ30
08.12.14,20:06
skusal som vsetko, dnes som vyskusal 4 grafiky a 3 monitory+rozne kable. Uz viem povedat, ze to je na doske. Napisal som servisom, uvidime, co odpovedia. Zhanan dosku Asus 5pn-deluxe
lvir
28.07.15,09:07
Ja som mal taký isti problém rozobral som počítač úplne odpojil všetko a všetko vyčistil od prachu a všetko šľape jak má. Používal som malé handričky ktoré kúpite v Tescu hlavne neodporúčam vysávať počítač.