Jozef H.
08.12.14,21:34
Zdravim. Kolega mi dal na starosť jeho ACER EXTENSA 5260 Seria. Zapol doma normálne NT a všetko bežalo. Zapol ho na druhý den a nič. Tmavá obrazovka, naskočí len uvodna obrazovka a potom čierna obrazovka s blikajucim kurzorom v lacom hornom rohu. Po 5 minutach som tukol do klavesnice a vyhodilo tabulku vid foto v prilohe.
Skušal som sa dostať do biosu ten funguje. Dával som reset biosu nepomohlo. Natavil som bootovanie na CD WIN a nič sa nedeje. Nastavil som bootovanie na win z USB a začalo USB blikať a vyhodilo hlášku, stlač reštart, a stale to iste dookola.
HDD blikne na začiatku a pri stalčani ON OFF button a dalej nič. Hučať hučí točí sa a aj dostaval otačky pri USB WIN ale inač je ticho. Vdaka vopred
mecky
08.12.14,20:40
tabulka vid foto znamena ze nenaslo ziadne zariadenie z ktoreho by sa dalo bootovat, tak to skonci na pokuso o boot cez siet, takze to ze je HDD v haji je dost mozne
v biose je HDD vidiet? poradie bootovania je dobre nastavene?
Jozef H.
09.12.14,06:43
pri bootvacej tabulke sa da vybrat aj Hdd je oznacene atd. Poradie som menil no nepomohlo nic. Vkuse sa to dostane len na to okno
sthruska
09.12.14,08:16
Najjednoduchšie je vymeniť disk. Hneď budeš vedieť na čom si.
mecky
09.12.14,09:53
tak je asi disk naozaj v haji, teraz je otazka ci je to opravitelne alebo nie. najjednoduchsie je disk vymontovat a pripojit do ineho pc, vecsinou uz jednoduchy test dokaze povedat stav disku.
dalej je otazka ci treba z neho aj zachranovat data,