usko 1
12.12.14,13:50
Dobrý deň,
prosím o pomoc. Moj notebook HP v poslednej dobe vypína obrazovku, vzápatí sa normálne rozsvieti a vypisuje hlášku: driver intel graphics accelerator driver for windows vista stopped responding and has successfully recovered.
Keďže som totálny laik, poraďte čo s tým. Ešte ma trochu matie ten windovs Wista, keď v noťase mám Win.7.
Ďakujem za Vaše rady.
misoft
12.12.14,14:04
Presný typ a značka NB by nebola? Neinštaloval si náhodou miesto pôvodnej Visty tam sedmičky?
misoft
12.12.14,14:07
Z popisu vyzerá na konflikt ovládača grafickej karty. Ako si popisoval - dedukoval som: miesto pôvodnej Visty si nainštaloval tam Sedmičky. Ale už si neinštaloval ovládače GK, ale ostali tam pôvodné - a tie sa teraz "hádajú".
Podľa značky a typu NB, verzie OS si stiahni zo stránky výrobcu NB potrebné ovládače a nainštaluj.
usko 1
12.12.14,14:31
Ďakujem pekne, ja som nič neinštalovala, kúpila som notebook s win.7, preto to nechápem...
misoft
12.12.14,14:38
Ale asi ja hej. Niekto to v tom obchode dobre pohnojil. Asi tam boli pôvodne Visty, hodili tam Sedmičky, ale ovládače - na tie sa vykašlali - veď zákazník sa s tým bude trápiť. Tak si ešte over, či máš tam legálne Sedmičky.