svokor
30.12.14,15:13
Poraďte mi prosím, kde som urobil chybu. Pred mesiacom som skopíroval cez pdf Adobe Reader manuál (rámčeky aj s príslušným textom ). Bolo všetko v poriadku. S odstupom času som chcel znovu manuál použiť no zistil som, že ostali iba prázdne rámčeky bez textu. Znovu som sa pokúšal kopírovať, ale skopíroval som iba prázdne rámčeky. Ďakujem.
Chobot
30.12.14,21:46
Skús to napísať ešte raz a zrozumiteľne. Z toho, čo si napísal, sa ani kôň nevyzná.
svokor
31.12.14,09:06
Dobrý deň p. Chobot. Ospravedlňujem sa. Musím sa priznať, že som v počítačoch o niečo ďalej, ako úplný začiatočník. Pokúsim sa to objasniť. Stiahol som manuál z Googla (Adobe Reader)a chcel som niektoré potrebné časti kopírovať vrátane niektorých obrázkov, ktoré k tomu patrili. Keď som to prilepil na stránku Wordu, tak sa som zistil, že namiesto obrázka som prilepil iba orámovanie . Prepáčte, že sa opakujem, ale aj z uložených stránok vrátané obrázkov, ktoré som kopíroval pre mesiacom ( ktoré boli v tom čase kompletné) ostalo iba orámovanie obrázka. Ďakujem za pochopenie.
marjankaj
31.12.14,09:09
Ak si v počítačoch trochu ďalej, tak asi poznáš rozdiel, či tam vložíš obrázok alebo iba odkaz. Po vymazaní toho pdf z disku ti to nemá čo zobraziť.
misoft
31.12.14,10:08
Dole bolo napísané - stiahol si si *.pdf súbor, v ktorom miesto vložených obrázkov boli odkazy na obrázky. Takže bude tam len text a bez obrázkov.
Ak to chceš mať komplet, musíš si to u seba uložiť ako *.pdf súbor - vtedy sa musia stiahnuť i obrázky a ich umiestnenie.
Až potom môžeš s tým pracovať, pretože budeš mať kompletný zdrojový säúbor a pri kopírovaní jeho častí sa zobrazia i obrázky (lebo už budú v PC).
mahony1
31.12.14,14:59
Mozno bol ten PDF nejako chraneny, zobrazovalo ti ho iba online - v danom case a preto je teraz prazdny. To nemas ako vyriesit, len si ho nanovo vyhladat niekde, kde ho este zobrazuje v poriadku.