kozlíček
06.01.15,15:30
Dobrý deň,chcel by som poprosiť o radu,resp.vysvetlenie.Keď cez progam Cclean chcem vyčistiť disk,tak mi uvolní cca 5,5GB z toho cca 4,2 GB sú dočasné súbory.Keď chcem vyčistiť disk cez "C"-čko-čistenie disku,tak tam mi "ponúka" 17GB dočasných súborov.Teraz neviem,či tie dočasné súbory /17GB/ odfajkúť a či nie.A v registroch Cclean neviem či kliknúť na áno,lebo nie. /viď prílohy/ Snáď som otázku popísal správne. Vopred ďakujem!
misoft
06.01.15,14:35
Dočasné súbory = použité, mnohokrát nepotrebné, súbory po inštaláciách, dočasne rozbalené pre iné účely, pozostatky po prehliadaní internetu a pod.
Ak chceš - môžeš si dať zálohu registrov (ja to nerobím - pre mňa zbytočnosť). Pokiaľ si v CCleaneri nenastavoval nič a použil si to tak, ako to ponúkal, kľudne klikaj.

Mimochodom - pekne zaprasený PC zbytočnými súbormi.
kozlíček
06.01.15,14:38
ešte by som ťa poprosil tých 17GB tiež odfajknúť?Tie sú na "C"-čku-čistenie disku,len mi nezobralo fotku neviem prečo
misoft
06.01.15,14:46
Písal som - v základnom nastavení - takže to zoberie všetky dočasné súbory. Nehrab sa tam, kde nevieš, čo to urobí - v základe je to totiž tak nastavené, že CCleaner vie, čo môže a čo nie vyhodiť.
Ak napíše Analýza dokončená - tak už len kliknúť Vyčistiť.... a viacej nepremýšľaj....
kozlíček
06.01.15,14:47
dobre,ďakujem!