Patrik Murárik
07.01.15,12:42
Dobry den, rád by som sa spýtal ak ma s tym niekto skúsenosti ako je to s predajom na Ebay, registroany som tam už nejaky dva tri roky a par veci som už nakúpil no teraz som chcel skúsiť tadial aj niečo predať, viacmenej všetkému rozumiem ale neviem tam nikde pri vytvárani inzeratu najsť kolonku kde zadať v akych farbách ponukam moj tovar .. vedel by mi s tym niekto poradiť ? vdaka
..dufam že som zadal temu do dobrej časti :)
sveter29
10.01.15,10:20
Tema je asi v zlej sekcii ale to nevadi.
Vytvorenie roznych variacii pre rovnaky tovar(farba,velkost a pod) je mozne urobit
v sekcii"List multiple variations of your item"
Po zadani ponuky a jej zaradenia do prislusnej kategorie sa dostava predajca do casti CREATE YOUR LISTING ,hned na vrchu je "List multiple variations of your item" treba rozbalit a vytvorit potrebne variacie
Patrik Murárik
14.01.15,13:39
dakujem moc idem sa nato pozrieť, nikde na googlli som nemohol najsť k tomut postup :)
sveter29
14.01.15,14:37
V pripade ze by navod bol nedostacujuci napiste,zaslem kroky vo forme screenov
Andrej1018
06.01.16,11:37
farbu, veľkosť alebo iné varianty produktov nemôžeš zo začiatku pridať.. začínajúci predajcovia majú obmedzenia a rôzne limity, aby si eBay overil serióznosť predajcov... až keď získaš nejaké predaje, budeš môcť vytvori čoraz lepší inzerát...
duves
06.01.16,12:00
Hlavne sa zoznam s poplatkami. To čo si stiahne paypal za transakciu sa da prežiť, ale čo si stiahne ebay za virtualny obchodny priestor, to som nepredychal
Andrej1018
06.01.16,12:57
každá minca má dve strany... je síce pravda, že eBay má vyššie poplatky, avšak treba si uvedomiť, že je to cena za miesto, ktoré denne navštevuje niekoľko miliónov ľudí.... nepotrebuješ si zriaďovať novú stránku, nepotrebuješ si budovať návštevnosť, reklamu, ľudia už eBay-u dôverujú atď.... jediná tvoja práca je nájsť vhodný produkt a ponúknuť ho....
duves
06.01.16,14:12
Ved hej, len treba mať vysoku maržu, aby pokryla všetky tieto dalšie náklady.
Patrik Murárik
22.02.16,11:13
to je ten problem, najsť produkt, nakolko väčšinu obyčajných veci tam nepredaš ked to predavaju aj v číne a tu nikdy nedokažeš predbehnuť v predaji
Andrej1018
22.02.16,13:23
blbosť, je milión produktov, ktoré číňania nepredávajú... :)
Anik
22.02.16,18:36
a máš aj živnostenský list ?