zuzanka.zz
07.01.15,15:36
Môj veterinár mi odporučil kliniku v Trnave,náš psík labrador má 10 rokov a zhoršil sa mu zrak,ide pravdepodobne o šedý zákal.neviete,niekto kto podobné so psíkom absolvoval,koľko približne je cena operačného zákroku?...viem,že je to rôzne,ale na Slovensku sú len de klinkiy,takže myslím,že ceny sa nejako tragicky nelíšia.....vôbec neviem na čo sa mám nachystať????
Terezia13
07.01.15,14:54
psík má šedý zákal už pre svoj vek a v tomto veku je už vždy riziko, že sa mu niečo poškodí, keď to bude aj špičková klinika, ale pre zlepšenie zraku, by som to skúsila,
poznala som 15 ročného psíka, ktorý už prakticky nevidel, (v tom čase ešte ani neboli také možnosti), ale orientoval sa po pamäti, niekedy do niečoho buchol, keď niečo bolo položené ináč, ale majiteľ bol na neho tak naviazaný, že ho nechcel utratiť, púšťal ho aj na dvor, aj tam sa orientoval podľa pamäti, čuchu a sluchu,
vedel, kde urobiť potrebu a išlo to
alaya1
07.01.15,15:50
operacia sedeho zakalu je bezny nenarocny operacny zakrok, o blizsie informacie oslov kliniky a urcite ti podaju vycerpavajuce informacie.
lujza.j
07.01.15,15:54
prepáč ,ale cena zákroku by ma trápila najmenej!!!
zuzanka.zz
07.01.15,16:29
netrápi ma v zmysle peňazí,ide mi skôr o to,aby som bola pripravená...teda mala dostatok na účte...rozhodne nie je vôbec smerodatná,žiadna výška moje rozhodnutie podstúpiť v pripade potrebyoperáciu a všetko ostatné nezmení...,,budem ale musieť zobrať pôžičku,1000 € na účte bežne nemám:))))....len preto ma to zaujíma,nemám fakt tušenia...to je celé:)))
zuzanka.zz
07.01.15,16:31
ďakujem,oslovila som....na Slovensku robia takéto vyšetrenia takúto operáciu len dve kliniky,takže to moc práce nebolo,uvidíme:)))
zuzanka.zz
07.01.15,16:33
náš psík je veľmi aktívny,nemá žiadny iný problém,je skvelý,vitálny,verím,že to zvládneme,určite urobím všetko,čo bude v mojich silách.zatiaľ mám pocit,že má problem len všere a tme...cez deň som nič nespozorovala,hádam nie je neskoro:)))