Lukas38
13.01.15,20:18
dobry den chcel by som sa spytat mam taky problem teraz som kupil novy pc uz ho mam nejake 3 mesiace a robi mi taku vec .
z nicoho nic sa vipne monitor ale pocitac stale ide ale dosiel som ako nato musim zo zadu vipnut pocitac odtocit kabbel a zvova zatocit a hned to ide nevedeli by ste mi poradit niako ?? :// aby som nemusel vipinat pocitac na tvrdo
misoft
13.01.15,19:24
Aké sú teploty GK? Je možné, že GK sa deaktivuje - vypne, nedáva signál.
Ale v tvojom prípade: nový PC = reklamácia! Tam nie je čo rozmýšľať. Nech si stým lámu hlavu iní, ty máš nárok na to, aby to do poriadku dali.
Lukas38
13.01.15,19:28
hej hej asi to tak aj spravim a GK nemoze byt prehriata lebo je tam vodne chladenie a to pochybujem ze by sa prehrievala :)
Ale dakujem za radu
misoft
13.01.15,19:30
V každom prípade - reklamácia. Ale výpadky zobrazovania (náhle) - známka chyby GK.
Lukas38
14.01.15,11:02
nemohol by byt v tom problem ze som to mal pichnute v DVI-I a ja mam DVI-D kabel teraz som sa nato blizsie pozeral a pohoda asi to je ten problem ? lebo DVI-D kabel pasuje do DVI-I ale su tam niake 4 dierky na vyse
misoft
14.01.15,11:21
No to žiada upresniť. Ak ti vypadne obraz, ktorý predtým bol - tak to káblom nebude. Ale ak nemáš zobrazovanie hneď od začiatku - teda po spustení PC - tak použiť ten správny kábel.
DVI-D je len pri digitálny signál a DVD-I je predigitál aj analóg signál. T.z. že z DVI-I konektora vychádza digitály aj analógový signál. Preto do neho je možné zapojiť káble DVI-I, DVI-D aj DVI-A.