imka.m
15.01.15,14:09
Prosím, pomôže mi: Po reštartovaní wifi routra mi nejde internet - nevyhľadá mi ani sieť, predtým to išlo. Vždy keď sa reštartuje router tak mi to urobí. Pritom na iných notebookoch ide bez problémov. Manuálne som skúšala wifi vypnúť/zapnúť. Teraz je zapnutá. Skúsila som ešte raz resetnúť router aj celý notas, ale nič. Mám win 7, 64-bit. Kde môže byť problém? Píšte prosím ako pre lajka, do počítačov sa nevyznám. Ďakujem :)
taiko
15.01.15,13:15
mas tam tu svoju wifi zapamatanu?
misoft
15.01.15,13:32
A) Prečo stále reštartuješ router?
B) Musí byť v NB zapnutá WiFi karta.
C) Ikonka vpravo dole kliknúť na ňu LTM, vyhľadať svoju sieť, Pripojiť.
D) Opäť na tej ikonke po kliknutí LTM nájdeš svoju sieť a klikneš na ňu PTM. Vyskočí menu - Vlastnosti. Vo Vlastnostiach karta Pripojenie. Tam označíš Automaticky pripojiť, keď je táto sieť v dosahu a označiť Pripojiť, aj keď sieť nevysiela svoj názov (SSID).
A od tejto chvíle sa vždy pripojí, keď zapneš notebook. Automaticky.

Stručnejšie sa to nedá vysvetliť.... a obrázky sa mi tvoriť nechce... je tu toho na Porade dosť o pripojení k WiFi, len hľadať.
imka.m
15.01.15,14:01
Ďakujem za reakciu, no problém je ten, že mne moju sieť vôbec nevyhľadá, iné áno, ale tú moju nie. Pritom mi predtým išla bez problémov a iné notebooky ju tiež bez problémov vyhľadajú. A router reštartujem sem-tam lebo nám vypadáva internet a ide len keď reštartujeme router (teda okrem mňa).
misoft
15.01.15,14:11
Nuž tak si otvor Centrum sieti, tam Nastaviť nové pripojenie - Manuálne vytvorenie pripojenia k bezdrôtovej sieti (Pripojiť k skrytej sieti......)
imka.m
15.01.15,14:40
Vyhodí mi, že sieť už existuje, tak som dala pripojiť k existujúcej sieti (potom mi to nevyhodilo nič) samozrejme predtým som zaznačila automaticky pripojiť a pripojiť aj ked sieť nevysiela svoj názov... ale stále nič...
imka.m
15.01.15,15:15
a to ako zistím? Mala som zakliknutné pripojiť automaticky...Pardon, že sa tak hlúpo pýtam, ale fakt s tým neviem veľa robiť
imka.m
15.01.15,15:16
Ok, spravím to, zaznačím: spustiť toto pripojenie automatiky... a pripojiť aj v prípade, že sieť nevysiela.... a vyhodí mi že sieť s tým názvom už existuje, tak dám použiť existujúcu sieť a absolútne nič sa nedeje a stále to nejde
misoft
15.01.15,17:53
Ak sa presunieš na tú ikonu pripojenia s kurzorom vpravo dole
- ukáže niečo? Názov siete? alebo niečo iné?
imka.m
15.01.15,18:17
Pise nepripojene - pripojenia su k dispozicii a ked rozkliknem tak tam vidim napr.wifi od susedov, ale tu moju nie a ako vravim ine nt ju vyhladaju