kagi
15.01.15,18:52
Dobry vecer. po zakupeni Notebooku som mala novy wifi adapter lenze som mala velmi slaby internet vobec nic mi neslo nacitat tak som si myslela ze to bude wifinou a kupila som novu. ale zistila som ze nova wifi ma aj nove heslo a chcela som ho teraz dat tak som vypla nejake pripojenie uz ani neviem ake lenze problem je ten ze mi nejde vobec k nicomu pripojit..neviem co robit :-(
misoft
15.01.15,17:55
WiFi karta na NB je zapnutá? A nemýľ si pojmy. WiFi adaptér - buď je to USB, alebo NB majú vstavané WiFi sieťové karty.
kagi
15.01.15,18:06
a ako zistim ci je wifi karta zapnuta? dakujem. este by som sa chcela na nieco spytat. ja som vlastne chcela zmenit heslo na toto nove a ked som klikla na pripojenie nepozrela som si znaky cize heslo ktore tam bolo automaticky som vymazala to heslo co tam bolo napisala som toto co mam na tomto wifi routry ci ako sa to pise a teraz neviem ake tam bolo predtym ...da sa to nejako zistit?
taiko
15.01.15,18:06
kagi nemas kamarata, co sa v tom vyzna Prepac, ale toto asi sama nerozchodis, a usetris si vela frustracie
kagi
15.01.15,18:09
:-D no momentalne nieje pri mne nikto kto sa v tom vyzna a ja to chcem opravit :-(
taiko
15.01.15,18:11
OK, podme na to
1. ten novy wifi router, co si si kuoila si si nakonfiguroavala sama?
2. vies sa k nemu pripojit ethernetovym kablom? (taky vacsinou sivy s takymi prioesvitnymi koncovkami)
3. Co je to za znacku routra ?