Donda
05.05.06,22:18
Dcéra bude mať čoskoro sväté prijímanie, po ktorom chcem urobiť pohostenie, obed pre najbližších 13-14 ľudí. Keďže sväté prijímanie je o 10,00, musím zvládnuť prípravu jedla zrejme už pred tým. Poraďte nejaké jedlá, ktoré sa dajú pripraviť v pohode (povedzme aj deň vopred). ...a s kamoškou sme včera polhodinu mudrovali nad tým, koľko surovín musíte mať na zemiakový šalát pre 14 ľudí. Poradíte?
Laura1
05.05.06,21:31
Rada varím na oslavu, keď nechcem byť tesne pred obedom zaneprázdnená, nasledovné:
Bravčové stehno, pekná lopatka, prípadne karé bez kosti podľa počtu osôb. Umyté mäso našpikujem cesnakom, hodne posolím. V celosti ho rýchlo opečiem
na oleji , pričom ho otáčam, aby z každej strany chytilo kôru. Výpek, ktorý ostal v panvici, precedím, pridám na drobno pokrájanú cibuľu /hodne/, 3-4 strúčiky cesnaku, červenú papriku, podlejem všetko vodou, pridám mäsko a dusím, kým to nebude skoro mäkké. Je najlepšie dusiť mäsko v čo najmenšej rajnici, aby mäso bolo skoro zakryté. Vyberiem mäso, pokrájam na tenké plátky. Do omáčky - pridám tubu červeného zlata / paprikový krém, niekde to dostať ako piros arany/, strúhaný cesnak, soľ, čierne korenie . Do šťavy pridám plátky mäsa a dusím ich ešte asi pol hodinku. Je to niečo, ako pečené mäso, ale oveľa lepšie a mäkučké, šťavnaté.
Podáva sa so zemiakovou kašou, varenými zemiakmi, alebo s ryžou + niečo kyslé- uhorkový šalát, a pod.
U nás to každému veľmi chutí, dá sa to zohriať aj na druhý deň, nevadí, ak ostane po oslave.
nano
06.05.06,08:43
Ja som na oslavu podával kuracie rezne v cestíčku,zem.šalát.Tiež saa dá pripraviť skorej ak máš mikrovlnku,rezne prihreješ.Polievku slepačiu.Šalátu urobím vždy viac,lebo neznášam,keď mám mať strach či bude dosť a keď zostane radšej každému ešte zabalím.Ja by som uvaril zemiaky určite aspon za 5-8 l. hrniec a k tomu primerane všetko ostatné.
Donda
06.05.06,18:08
Ďakujem za dobré rady, ale nepohrdnem ani ďalšími...
katarina53
06.05.06,18:31
Ja by som určite podávala jogurtové rezne, sú výborné a praktické, pretože sa dajú pripravit vopred, teda 2 - 3 dni pred prijímaním ich naložíš do marinády a v den prijímania ich niekto doma vypraží. Marináda sa skladá z 1 smotanového jogurtu, 1 ML soli a 1 ML Vegety, to je na pol kg bravčových alebo kuracích reznov. Prajem dobrú chut a držím palce, aby všetko dobre dopadlo.
Zita5
06.05.06,18:35
Dcéra bude mať čoskoro sväté prijímanie, po ktorom chcem urobiť pohostenie, obed pre najbližších 13-14 ľudí. Keďže sväté prijímanie je o 10,00, musím zvládnuť prípravu jedla zrejme už pred tým. Poraďte nejaké jedlá, ktoré sa dajú pripraviť v pohode (povedzme aj deň vopred). ...a s kamoškou sme včera polhodinu mudrovali nad tým, koľko surovín musíte mať na zemiakový šalát pre 14 ľudí. Poradíte?


Určite by som robila zemiakový šalát z minimálne :
8 kg zemiakov uvarených
0,80 až 1 kg cibuľe
1 pohár zaváraných uhoriek
10 ks uvarených vajíčok na tvrdo
5 ks uvarenej stredne veľkej mrkvy
5 ks konzerva sterilizovaného hrášku- menšia

Majonézu určite z 15 ks vajíčok ...........ja by som asi vychádzala z týchto údajov , aby bol šalát pre 14 ľudí poprípade dupľa resp. aby som nezostala v hanbe ...ja vždy radšej viac .....;)
Donda
07.05.06,08:13
...no, keď tak pozerám na to množstvo surovín na šalát, a o ďalšom jedle ani nehovorím,vidím, že sa zahrám na menšiu závodnú kuchyňu.Len dúfam, že bude každému lepšie chutiť!
Zita5
07.05.06,08:43
...no, keď tak pozerám na to množstvo surovín na šalát, a o ďalšom jedle ani nehovorím,vidím, že sa zahrám na menšiu závodnú kuchyňu.Len dúfam, že bude každému lepšie chutiť!

Donda ......aby Ti to všetko pekne hladko prešlo , len ich nakrm,aby boli spokojní .......a Prvé sväté prijímanie je len raz za život jedinca , ktorý sa touto cestou vydá :) ;)


Ja by som ráno o 5,00 hod.vstala a k tomu šalátu spravila rezne a potom prihriala v mikrovlnke .

Nuž na záver Ti želám všetko len dobré .:)
dadika
07.05.06,18:54
...no, keď tak pozerám na to množstvo surovín na šalát, a o ďalšom jedle ani nehovorím,vidím, že sa zahrám na menšiu závodnú kuchyňu.Len dúfam, že bude každému lepšie chutiť!

Donda, klobúk dole - obdivujem Ťa. My to tiež budúcu sobotu absolvujeme, ale zvolila som si obed v reštaurácii /cca 16 ľudí/. Keby som mala variť pre toľkých, asi by sa mi o tom snívalo :D . Stačí, že som absolvovala mesačnú honbu za bielymi sandálkami - sodoma-gomora.
No ale pečenie ma neobíde.:p
Takže veľa zdaru :cool:
DanielaSL
07.05.06,19:12
Dadika na porade nájdeš recepty na kopec koláčov......ináč schvaľujem tú reštauráciu. Ja by som tiež tak urobila.
dadika
07.05.06,19:18
Dani dík, sú tu fakt fajn recepty.....mňam....aj som už odskúšala pár.
Ivana Š
07.05.06,20:17
Poradím z vlastnej skúsenosti jedno - zabezpeč si niekoho, kto Ti pomôže variť, lebo sama to nestihneš. Ja som si myslela, že to stihnem sama. trpko som sa poučila. Všeličo som si nachystala deň vopred - zemiakový šalát, fašírky, nachystala som so zeleninu na polievku, načistila som zemiaky... aj tak som do kostola prišla stresovaná a celý čas som rozmýšľala, čo všetko som neurobila a čo ešte musím urobiť a ako budem jedlá podávať... vstávala som o 04:00 a aj to bolo neskoro.
Naozaj ak chceš sväté prijímanie vychutnať - a ja si to pri druhom dieťati chcem (píšem skúsenosti s tým prvým) - naozaj bokom hrdosť - že veď ja to zvládnem sama - využi všetky možné pomoci od rodičov, starých rodičov, tiet, ujov, strýkov, ...hocikoho, kto je ochotný pomôcť...
durisovad
07.05.06,20:21
A co objednat obed v saloniku nejakej restauracie? Dnes uz ani navarenie jedla doma nie je najlacnejsie.
Ivana Š
07.05.06,20:25
A co objednat obed v saloniku nejakej restauracie? Dnes uz ani navarenie jedla doma nie je najlacnejsie.
super, ale keď žiješ v dedine, to nemôžeš, lebo predstav si tie reči - ona ani svojmu dieťaťu doma neurobila oslavu, lebo ... je taká a taká...nezodpovedná a neporiadna... už vidím tie reči - klebety. Aspoň v našej dedine je to tak.
DanielaSL
07.05.06,20:29
super, ale keď žiješ v dedine, to nemôžeš, lebo predstav si tie reči - ona ani svojmu dieťaťu doma neurobila oslavu, lebo ... je taká a taká...

Vonkoncom by ma také reči nezaujímali , či dedina či mesto , každý si žije svoj život a zariadi sa podľa svojho rozumu a nie rečí iných ľudí. Už by sme sa mali naučiť dívať sa do vlastného hrnca a nie stále sa báť toho, čo by ľudia povedali.....
Ivana Š
07.05.06,20:39
Ja žijem v dedine, a veru si dávam pozor, lebo ľudia tu sú veľkí pamätníci, niektorí si pamätajú aj to, čo môj otec urobil a povedal pred 25 - rokmi a nevedia to zabudnúť.
Ja odporúčam jedno, naozaj využiť všetky možné spôsoby pomoci - lebo je to predovšetkým Deň Tvojho syna/dcéry, teda samozrejme aj Tvoj deň a nenechaj sa tak vytočiť povinnosťami ako ja
Ivana Š
07.05.06,20:48
Vonkoncom by ma také reči nezaujímali , či dedina či mesto , každý si žije svoj život a zariadi sa podľa svojho rozumu a nie rečí iných ľudí. Už by sme sa mali naučiť dívať sa do vlastného hrnca a nie stále sa báť toho, čo by ľudia povedali.....

Toto by som dala do zákona!!!
Ivana Š
07.05.06,21:15
Ešte z vlastnej skúsenosti.
Dať variť polievku z 1 kuraťa - všetko dať čo pridávate do polievky - mrkvu, petržlen, kaleráb, zeler, ...
Keď je kura uvarené, vyberte ho, nechajte chvíľu vychladnúť, potom ho vykostite. (len si neopáľte prsty)
Jednu mrkvu - postrúhanú dať na trochu oleja opražiť, zaliať vodou, pridať mäso, bobkový list,a chvíľu podusiť, netreba veľa. Pridať na zahustenie zátrepku - u nás hovorovo múka+mlieko,smotanu na šľahanie, dochutiť ešte podľa chuti soľou, vegetou a octom.
Ja omáčku podávam s knedľou alebo cestovinou, v prípade oslavy by som volila knedľu. Odporúčam kúpenú knedľu. Prečo ju robiť, keď aj kúpená je výborná.
durisovad
07.05.06,22:03
Nedavno sme boli na oslave 50-tky nasho pribuznehu v malej dedine. Oslava sa konala v kulturnom dome, varili kucharky obecneho uradu, napiect dali miestnej cukrarke. Bolo nas tam asi 20. Pokial viem, nikto z dediny sa nepohorsoval nad miestom oslavy (chodime na tu dedinu dost casto). Podla mojho nazoru by si to mohla tiez nejako takto usporiadat a nebat sa zlych reci vopred. A koniec-koncov, kazda senzacia trva tri dni.

super, ale keď žiješ v dedine, to nemôžeš, lebo predstav si tie reči - ona ani svojmu dieťaťu doma neurobila oslavu, lebo ... je taká a taká...nezodpovedná a neporiadna... už vidím tie reči - klebety. Aspoň v našej dedine je to tak.
kukučka
07.05.06,22:10
Nerada dávam nevyskúšané, zabudla som vyskúšať, ale určite tak urobím pri najbližšom nákupe mäska.
Spomenula som si na jeden ospevovaný recept, je to mäso pečené celú noc pri nízkej teplote, ak máte čas, čítajte aj diskusiu, stojí zato.

http://www.labuznik.com/recipe.php?ID=14701
dogicka
08.05.06,15:09
Ja by som zvolila určite nejaké rezne v marináde (už ti to to radili), naložíš ich vopred a v nedeľu iba vypražíš. Môžem ti poradiť marinádu, ktorú robievam ja, je výborná, ak máš záujem napíš a večer pohľadám recept a napíšem. Rezne sa vyprážajú len 2-3 minúty z každej strany, za hodinu máš všetky hotové, pred podávaním stačí prihriať v mikrovlnke. Určite si zabezpeč pomoc, mne by pomohol manžel, ale kľudne by som požiadala o pomoc sestru.
Ivana Š
08.05.06,18:00
Napíš marinádu, ja mám záujem.
Pridám jednu vyskúšanú, veľmi nám chutí: kuracie prsia naklepať (ako keď robíte rezne), vložiť do marinády na aspoň 2 hodiny, najlepšie ale večer naložiť, na obed vypražiť.
marináda: treba zarobiť podľa množstva mäsa - na asi 500g mäsa dávam 2 vajcia, 2 lyžice solamylu, 2 lyžice sójovej omáčky, 2 lyžičky vegety, vznikne redšie cestíčko. Je to výborné s pyré zo zemiakov a šalátom uhorkovým, alebo paradajkovým s cibuľou.
Donda
08.05.06,18:06
Veľmi ma potešili rady od Vás všetkých (už aj to je pre mňa veľká pomoc). Dogička poprosím Ťa o recept na marinádu. Suseda mi tu spomínala obrátené rezne (vraj ich pripravovala deň vopred a potom len zohriala v trúbe) a kuraciu roládu,ktorá sa dá jesť aj za studena (ovšem neviem, ako by som zvládla vykostiť kura, nuž ale čo nebolo, ešte môže byť)...
Ivana Š
08.05.06,18:16
Kura som sa ešte nikdy neodvážila vykostiť, a ani sa mi do toho vôbec nechce...
Zita4
08.05.06,18:25
Ja mám odskúšanú výbornú marinádu. Používam ju na kuradie alebo morčacie prsia, ale dá sa aj na bravčové karé:
Asi 60 - 70 dkg mäsa
2 vajcia
3 PL maizeny
2 PL oleja
2 - 3 strúčiky cesnaku
1 ČL soli
1/2 ČL bieleho korenia (alebo čierneho)
1 PL horčice
Zamiesať a naložiť vyklepané rezne. Nechať 24 hodín odležať - alebo aj viac.
Potom len osmažiť a podávať.

Tie obrátené rezne sú podľa mňa toto:
Naklepané osolené rezne obaliť v strúhanke, potom vo vajci a opražiť na oleji.
Potom ich vložiť do hrnca (najlepšie tlakového), podliať vývarom a udusiť.
Takto aj hovädzie mäsko bude krásne mäkkučké.
accad
08.05.06,19:03
Pridávam recept, ktorý je odlišný od predošlých, ale odkedy som ho skúsila vždy ho použijem pri akcii, kde bude viac ľudí a potrebujem mať pripravené niečo vopred.
Suroviny:
1 kg bravč.pliecka
3 veľké cibule
2 dl oleja
2 dl vodky
10dkg orechov
korenie: soľ, vegeta, mleté čierne korene, sladká červená paprika, muškát.orech
čaj.lyžica horčice, kečupu
Postup:
Mäso odblaním, aby bolo celkom bez tučného, nakrájam na menšie prúžky ako na stroganov. Cibuľu pokrájam na kocky. Zmiešam dohromady mäso, cibulu, pridám olej, vodku, orechy posekané na menšie kúsky, korenie-nikdy nie celé.
To všetko nechám odležať minimálne 24 hodín. Potom to dám všetko spolu dusiť asi 3/4 hodinu. Nepodlievam, občas premiešam. Nechám pustenú šťavu vydusiť. Podávam teplé ale aj studené. Má to zvláštnu chuť, pretože orechy celkom zmäknú, rozpadnú sa, alkohol sa vyparí. Zatiaľ nikto neuhádol na základe degustácie z akého je to mäsa a čo v tom je. Myslím, že sa to oplatí vyskúšať. Pozor si dávam len na to, aby som neprešvihla soľ, pretože tam ide vegeta a tak do marinády dám soľ opatrne a radšej dosolím v priebehu dusenia.
dogicka
08.05.06,19:23
Marináda na 1 kg bravčového mäsa:
5 vajec
1 lyžička pálivej papriky
1 lyžička sladkej papriky
2 lyžičky kečupu
1 lyžička drvenej rasce
1 lyžička mletého čierneho korenia
2 lyžičky soli
1 lyžička majoránu
1 lyžička horčice
1 lyžička worcesterskej omáčky
2 lyžice solamylu

Všetky suroviny dobre vymiešame, do pripravenej marinády namočíme všetky vyklepané rezne a necháme postáť, najlepšie od večera do rána. Potom na panvici vyprážame 2-3 minúty z každej strany na miernom ohni. Najlepšie sú so zemiakovou kašou, ale sú dobré aj so zemiakovým šalátom. Ak chceš menej pálivé, nedaj pálivú papriku a len pol lyžičky čierneho korenia.

Tie obrátené rezne sú presne také ako písala Zita4 mi ich voláme "Zaklepávané rezne" a hovädzie mäso je naozaj úžasne mäkulinké, tieto rezne môžem len odporučiť.
ajacik
08.05.06,20:23
Ja by som urobila soté. Stačí ti menej mäsa :D a toto je úplne super:

kuracie prsia, bravčové steho
šunka
kukurica
cibuľka
kečup
vorčestrová omáčka
soľ, korenie
šľahačka, príp. smotana na varenie + hl. múka

Opražiš cibuľku, pridáš na rezance, príp. na kocočky nakrájané mäsko, orestuješ. Ak budeš mať bravčové mäsko, nechaj ho takto podusiť do "skoromäkka". Ak kuracie, tak pokračuj: k mäsku pridaj na rezančeky nakrájanú šunku, príp. šunkovú salámu, mrazenú kukuricu, kečup, vorč. omáčku, soľ, korenie, šľahačku, príp. smotanu na varenie + hl. múku. Necháš chvíľu povariť a je to hotové. Môžeš urobiť den vopred a podáva sa s ryžou.
Lahôdka.
Je to úplne jednoduché a vynikajúce. A ako som písala, bude toho aj dosť.

Ak budeš chcieť, napíšem ti aj približný pomer (lebo teraz večer sa mi už nechce trápiť hlavičku).
vema
08.05.06,20:32
Pridávam recept, ktorý je odlišný od predošlých, ale odkedy som ho skúsila vždy ho použijem pri akcii, kde bude viac ľudí a potrebujem mať pripravené niečo vopred.
Suroviny:
1 kg bravč.pliecka
3 veľké cibule
2 dl oleja
2 dl vodky
10dkg orechov
korenie: soľ, vegeta, mleté čierne korene, sladká červená paprika, muškát.orech
čaj.lyžica horčice, kečupu
Postup:
Mäso odblaním, aby bolo celkom bez tučného, nakrájam na menšie prúžky ako na stroganov. Cibuľu pokrájam na kocky. Zmiešam dohromady mäso, cibulu, pridám olej, vodku, orechy posekané na menšie kúsky, korenie-nikdy nie celé.
To všetko nechám odležať minimálne 24 hodín. Potom to dám všetko spolu dusiť asi 3/4 hodinu. Nepodlievam, občas premiešam. Nechám pustenú šťavu vydusiť. Podávam teplé ale aj studené. Má to zvláštnu chuť, pretože orechy celkom zmäknú, rozpadnú sa, alkohol sa vyparí. Zatiaľ nikto neuhádol na základe degustácie z akého je to mäsa a čo v tom je. Myslím, že sa to oplatí vyskúšať. Pozor si dávam len na to, aby som neprešvihla soľ, pretože tam ide vegeta a tak do marinády dám soľ opatrne a radšej dosolím v priebehu dusenia.Zdá sa mi to veľmi zaujímavé, ale trochu mi vadí, že tam ide tak veľa oleja,čo keby som dala menej,nieje to veľmi mastné?
Donda
09.05.06,19:35
Pridávam recept, ktorý je odlišný od predošlých, ale odkedy som ho skúsila vždy ho použijem pri akcii, kde bude viac ľudí a potrebujem mať pripravené niečo vopred.
Suroviny:
1 kg bravč.pliecka
3 veľké cibule
2 dl oleja
2 dl vodky
10dkg orechov
korenie: soľ, vegeta, mleté čierne korene, sladká červená paprika, muškát.orech
čaj.lyžica horčice, kečupu
Postup:
Mäso odblaním, aby bolo celkom bez tučného, nakrájam na menšie prúžky ako na stroganov. Cibuľu pokrájam na kocky. Zmiešam dohromady mäso, cibulu, pridám olej, vodku, orechy posekané na menšie kúsky, korenie-nikdy nie celé.
To všetko nechám odležať minimálne 24 hodín. Potom to dám všetko spolu dusiť asi 3/4 hodinu. Nepodlievam, občas premiešam. Nechám pustenú šťavu vydusiť. Podávam teplé ale aj studené. Má to zvláštnu chuť, pretože orechy celkom zmäknú, rozpadnú sa, alkohol sa vyparí. Zatiaľ nikto neuhádol na základe degustácie z akého je to mäsa a čo v tom je. Myslím, že sa to oplatí vyskúšať. Pozor si dávam len na to, aby som neprešvihla soľ, pretože tam ide vegeta a tak do marinády dám soľ opatrne a radšej dosolím v priebehu dusenia.
Zaujímavý recept, ale momentálne by som ho nemohla na oslavu použiť. Bude tam aj 5 detí a neviem, neviem, tá vodka...
helas
09.05.06,20:07
Robievam podobné masko ako Ajacik, len ja tam dávam mrazenú zeleninu.
Skutočne je toho dosť a môže to byť aj s knedľou.
Kristína
10.05.06,07:28
Na ten obed by som urobila pečenú plnenú mäsovú roládu.
Je to možné pripraviť deň vopred. Primerané množstvo hovädzieho alebo bravčového zo stehna rozrežeme na pláty, rozklepeme a upravíme tak, aby sme mohli zvinúť peknú roládu. Trošku posolíme, okoreníme, prípadne potrieme horčicou - podľa chuti. Plnku z mletého mäsa pripravíme z akéhokoľvek mäsa (len nie mastného bôčika), ochutíme podľa svojho zvyku. Natrieme na rozložené mäsové pláty, opatrne zvinieme a previažeme. Niť alebo tenký povrázok odstránime po upečení. Pri plnení rolády môžeme postupovať aj tak, že roklepané pláty mäsa pokladieme plátkami šunky, na to navrstvíme mäsovú plnku a do stredu dáme na tvrdo uvarené vajcia. Alebo mäsovú plnku spestríne konzervovaným hráškom, posekanou sterlizovanou kápiou...
Z upečenej mäsovej rolády sa dajú krájať pekné plátky. Prílohou môžou byť zemiaky na rôzny spôsob, ryža alebo zeleninové rizoto (ak je roláda bez zeleniny). Dokonca som roládu s čistou mäsovou plnkou podávala s dusenou kapustou a zemiakovou kašou. Kto nechcel, dal si zeleninový šalát alebo kompót.
JAJA11
10.05.06,07:40
Aj ja som dcére na 1.sväté príjmanie varila obed, pomohla mi mama, ale po tej skúsenosti si už vždy radšej vybavím reštauráciu s obedom a hneď po ňom ideme domov, kde sa podáva všetko ostatné. Nie som v strese a všetko stíham v pohode. A v tej reštaurácii to zas nie je až tak drahé a profesionálne nachystané.
dogicka
10.05.06,12:28
Ja by som urobila soté. Stačí ti menej mäsa :D a toto je úplne super:

kuracie prsia, bravčové steho
šunka
kukurica
cibuľka
kečup
vorčestrová omáčka
soľ, korenie
šľahačka, príp. smotana na varenie + hl. múka

Opražiš cibuľku, pridáš na rezance, príp. na kocočky nakrájané mäsko, orestuješ. Ak budeš mať bravčové mäsko, nechaj ho takto podusiť do "skoromäkka". Ak kuracie, tak pokračuj: k mäsku pridaj na rezančeky nakrájanú šunku, príp. šunkovú salámu, mrazenú kukuricu, kečup, vorč. omáčku, soľ, korenie, šľahačku, príp. smotanu na varenie + hl. múku. Necháš chvíľu povariť a je to hotové. Môžeš urobiť den vopred a podáva sa s ryžou.
Lahôdka.
Je to úplne jednoduché a vynikajúce. A ako som písala, bude toho aj dosť.

Ak budeš chcieť, napíšem ti aj približný pomer (lebo teraz večer sa mi už nechce trápiť hlavičku).

Tento recept vrele doporučujem, je výborný, robievam ho pravidelne, len mi k nemu máme radi cestoviny.
Ivana Š
10.05.06,16:05
Základ vodky je alkohol - etanol s bodom varu 76 °C, takže pri varení, keď je teplota 100 °C sa všetok alkohol odparí
tonkat
11.05.06,17:39
Ja by som urobila soté. Stačí ti menej mäsa :D a toto je úplne super:

kuracie prsia, bravčové steho
šunka
kukurica
cibuľka
kečup
vorčestrová omáčka
soľ, korenie
šľahačka, príp. smotana na varenie + hl. múka

Opražiš cibuľku, pridáš na rezance, príp. na kocočky nakrájané mäsko, orestuješ. Ak budeš mať bravčové mäsko, nechaj ho takto podusiť do "skoromäkka". Ak kuracie, tak pokračuj: k mäsku pridaj na rezančeky nakrájanú šunku, príp. šunkovú salámu, mrazenú kukuricu, kečup, vorč. omáčku, soľ, korenie, šľahačku, príp. smotanu na varenie + hl. múku. Necháš chvíľu povariť a je to hotové. Môžeš urobiť den vopred a podáva sa s ryžou.
Lahôdka.
Je to úplne jednoduché a vynikajúce. A ako som písala, bude toho aj dosť.

Ak budeš chcieť, napíšem ti aj približný pomer (lebo teraz večer sa mi už nechce trápiť hlavičku).
Alenka, aký pomer tých surovín má byť? Neviem, či má byť z toho redšia omáčka, alebo len tak málo tej smotany. Chcem to vyskúšať v sobotu, ak to stihneš dovtedy. Ďakujem
ajacik
11.05.06,19:55
Alenka, aký pomer tých surovín má byť? Neviem, či má byť z toho redšia omáčka, alebo len tak málo tej smotany. Chcem to vyskúšať v sobotu, ak to stihneš dovtedy. Ďakujem

Takže mám recept ;)

Kuracina po gemersky

500 g kuracích prs
150 g šunky
olej
200 ml sterilizovanej kukurice (ja dávam mrazenú)
1 cibuľa
2 lyžice worchestrovej omáčky
2 lyžice kečupu
1 lyžička masla
150 ml smotany na šlahanie
soľ, ml. č. korenie

Na oleji opražíš cibuľku, mäsko na rezančeky, príp. kocky (ako máš rada), orestuješ a potom pridáš všetko ostatné. Je to taká rýchlovka, lebo za 15 minút máš obed. Kuracie mäsko je mäkké z pár minút.

Tá omáčka má byť "akurát" - ale skôr hustejšia. Ja sa priznám, že jej robím viac, lebo mám strašne rada takéto "šťavičky".
takže množstvo omáčky podľa chuti. Ja ale doporučujem viac, lebo určite zachutí. Ak dáš viac smotany, treba pridať aj ostatné: kečup, wor. omáčku.

Ako prílohu odporúčam ryžu.

Ak potrebuješ viac info, dopíšem.
Dan1
12.05.06,07:11
Ja by som navrhoval uroviť deň vopred sviečkovú, knedla sa dá kúpiť a na tanieri to potom dozdobiť brusinkami a šlahačkou a polievku - vývar so zeleninou deň vopred sa dá tiež uvariť a v nedelu sa to všetko len prihreje. Aspoň u nás je sviečková v kurze, takže nikto nepohrdne.
Peknú oslavu a nech sa to vydarí.
Donda
13.05.06,18:15
Ešte raz Vám všetkým veľmi pekne ďakujem... A o týždeň mi prosím držte palce. Dobrú noc!
Ivana Š
13.05.06,20:40
Hlavne nám daj vedieť, ako to dopadlo a čo si podávala, a pridaj aj pocity z celého dňa a držím palčeky (alebo päste?)
JAJA11
15.05.06,08:44
Takže mám recept ;)

Kuracina po gemersky

500 g kuracích prs
150 g šunky
olej
200 ml sterilizovanej kukurice (ja dávam mrazenú)
1 cibuľa
2 lyžice worchestrovej omáčky
2 lyžice kečupu
1 lyžička masla
150 ml smotany na šlahanie
soľ, ml. č. korenie

Na oleji opražíš cibuľku, mäsko na rezančeky, príp. kocky (ako máš rada), orestuješ a potom pridáš všetko ostatné. Je to taká rýchlovka, lebo za 15 minút máš obed. Kuracie mäsko je mäkké z pár minút.

Tá omáčka má byť "akurát" - ale skôr hustejšia. Ja sa priznám, že jej robím viac, lebo mám strašne rada takéto "šťavičky".
takže množstvo omáčky podľa chuti. Ja ale doporučujem viac, lebo určite zachutí. Ak dáš viac smotany, treba pridať aj ostatné: kečup, wor. omáčku.

Ako prílohu odporúčam ryžu.

Ak potrebuješ viac info, dopíšem.

V nedeľu som to uvarila, lebo všetko to, čo do toho ide mám rada a hlavne to bolo so smotanou. Veľmi mi to chutilo, len som tam asi dala veľa kukurice, takže to bolo sladké, tak som to zostrila kečupom. Ja si to ešte určite uvarím.:) :)
Zuzana2
16.05.06,14:33
Ja by som upiekla klasicky kurence s ryžou a kompótom a "na neskoršie" by som urobila rezne - dajme tomu s majonézovým šalátom. Rezne i šalát sa dajú pripraviť vopred a kurence sa môžu piecť i počas pobytu v kostole, len ich musí samozrejme niekto "strážiť".
Takto sme to robili aj my pri birmovke - samozrejme veľmi mi pomohla moja maminka, ktorá sa musela vzdať toho zážitku a ostať doma.
tiny77
18.05.06,05:56
Máme tiež I. sv. prijímanie môjho syna a môj manžel prišiel s návrhom, že ma odbremení od varenia a na obed zájdeme do reštaurácie. Budeme mať 13 osôb. Ak by žila svokra, verím, že by s prípravou doma pomohla. (Bývame v dome). Takže sama to nezvládnem. (varenie, upratovanie, iné prípravy). Je to stresujúce, a tento sviatok je o niečom inom - ako premýšľať v kostole - či im bude chutiť, či bude polievka teplá a či si vypla rúru. Ak sa predsa rozhodneš zostať doma - tak ti treba určite nejakú kuchárku - švagrinú, kámošku..., ktorá dohliadne a tie rezne alebo niečo iné dopečie tesne pred príchodom. Rezne z mikrovlnky na tento sviatok nie je bohviečo. Navyše, Ťa to vyjde finančne asi 1:1 - nehovoriac o kope riadu, a dlhej návšteve. Tak sa to - myslím si - skráti. Česť našim hosťom :o) Bude to dôstojné. Zákusky som dala piecť - študentom - cukrárom. Ks á 5,- Sk. Inak veľmi rada pečiem, každý týždeň niečo. Ale takto dostanú naši hostia i výslužku. V piatok bude v kostole generálka, v sobotu - sv. spoveď, upratovanie. Navyše pracujem, nebolo by času nachystať i množstvo TIP-TOP zákuskov. Tak Ti želám, nech to dopadne všetko dobre.
DanielaSL
18.05.06,06:41
Tiny máš veľmi rozumného manžela. Ten sviatok je o tom , aby ho celá rodina prežila v pohode a peknej atmosfére a nie v strese.
maja
19.05.06,10:07
Po prečítaní vašich príspevkov som si zaspomínala na naše prijímania. Pri prvom som tiež plánovala variť doma.V piatok som si vzala dovolenku, že napečiem. Ráno som išla ešte na posledný nákup,keď som sa s ním trepala domov, tak som si na skle vstupných dverí tak dorezala ruku, že som skončila na chirurgii. A bolo "navarené a napečené". Večer manžel napiekol to najjednoduchšie čo sa dalo a objednali sme reštauráciu. Obed nás stál (10 ľudí) toľko, ako moje nákupy, z ktorých trebalo ešte variť. Pri druhom sme išli na obed do reštaurácie a potom sme doma posedeli pri káve a zákuskoch...
Martin1998
26.05.06,08:33
Milá Donda,dlho si sa neozvala.Chcem sa opýtať,ako to všetko u Vás dopadlo.
Mňa čaká prijímanie na budúci rok,tak by ma to veľmi zaujímalo.Aj keď ja osobne by som to asi mala najradšej v reštaurácii.
dadika
26.05.06,08:50
Mňa čaká prijímanie na budúci rok,tak by ma to veľmi zaujímalo.Aj keď ja osobne by som to asi mala najradšej v reštaurácii.

Tú reštauráciu Ti schvaľujem. Ja som mala teraz tiež príjmanie /vlastne moja malá/. Bolo to fajn, žiadne stresy. Malú som ráno učesala-keďže má dlhé vlasy, tak nám to trvalo cca 1 1/2 hod., obliekla....v pohodičke.
Po príjmaní sme pekne sadli do auta a odviezli sa do reštiky.
Menu bolo: prípitok, polievočka slepačia so slýžami a pečeňovými haluškami, bravčové a kuracie mäsko na prírodno so šampiňónmi, na vrchu bola opražená slaninka pekne prerastená, príloha ryža + opekané zemiaky, šalát.
No a samozrejme káva, koláčiky, čo sme priniesli,....
Bolo to chutné a všetci si pochvaľovali :) .
Tak a máme to šťastne za sebou :D
Martin1998
26.05.06,09:01
Tak to ja tú 1 1/2 hodinky ušetrím.Mám chalana.Ale tie vlásky inak závidím.
tamara
26.05.06,09:13
Dadika to sú ale náderné vlasiská, ako dlho to pestujete?
dadika
26.05.06,09:18
Dadika to sú ale náderné vlasiská, ako dlho to pestujete?

...no pravdu povediac, pravidelne na leto idú vlásky po plecia a samozrejme medzitým sa zastrihávajú. Rastú jej rýchlo vlasy :)
Donda
28.05.06,17:17
Nuž a už je po oslave! Nebola v pohode, ale tak mi treba. Niektorí sa učia z chýb druhých ja zo svojej (tentokrát). Keďže cez týždeň som vyskúšala niektoré recepty z porady a sústavne mal niekto z rodiny pripomienky, dala som sa na klasiku (rezne, gril.kurence, ryža, šalát). Keďže do poslednej chvíle bol počet pozvaných neznámy, nechcela som ísť na obed do reštaurácie. V piatok večer som nevedela od napätia zaspať, v sobotu som vstávala o 6,oo hod. Mala som pocit, že nič nestíham. Bol z toho chaos a hrôza. Jedla bolo toľko, že sme ho jedli ešte ďalšie 3 dni. Sústavne som bola strčená v kuchyni a vychutnala som si pravdupovediac len polhodinku pred spaním, keď som si v kľude a v tichu skoro o polnoci sadla do upratanej obývačky a vyložila nohy na stoličku. Martin1998, z čestvých skúseností neodporúčam oslavu doma!!!!!! Ticho som závidela v kostole tým, čo si v kľude sadnú k hotovému obedu a uložia si zážitky z tohto dňa do pamäte ako nádhernú chvíľu v kruhu blízkych s ich "princeznou", alebo "princom" na čele. Pevne verím, že čas prefiltruje spomienky z tohto dňa a nechá mi len krásny pohľad na tých ,,anjelikov".
Ivana Š
28.05.06,18:21
Ja som si to podobne "užila" vlani s princeznou, o tri roky s princom si to zariadim lepšie, tie spomienky sú v Tebe, len treba nechať čas na oddych, aby si zabudla na to zlé. A najhorší sú tí kibici, ktorí len rečnia, že to nie je dobre, ale priložiť ruku k dielu - to už nie
tiny77
08.06.06,12:49
Tak - a mame i my po 1. sv. prijimani. Bolo nas v restauracii 13 osob, - pripitok, predjedlo, polievka, hlavne jedlo, nealko = 3.300,- Sk. A doma cista kuchyna, objednanych 100 ks zakuskov od ucnov - cukrarov á=5,- Sk. Vychutnala som si cely sviatok ako sa patri. A hlavne - neizolovana v kuchyni.
ivička
30.06.06,13:47
K tejto téme som sa dostala len dnes, preto vám chcem napísať ako sme zvládli u nás konfirmáciu my s manželom a to hneď dvakrát pri dcére a o dva roky aj pri synovi. Mali sme do 40 hostí obedovali sme v obývačke narobili sme sa dosť, ale myslím, že to stálo za to. Varili sme doma, my dvaja s manželom, čo sa dalo uvariť skôr to sme uvarili v sobotu, alebo hneď ráno v nedeľu - my evanjelici máme konfirmáciu v nedeľu. Ako hlavný chod sme robili malé chutné prekvapenie /niektorá knižka receptov zo Života/ dá sa to urobiť vopred pred podávaním sa to len zapečie. A ešte jedna veľmi dôležitá vec mám dve úžasné kamarátky, ktoré mi celý obed prihriali, zapiekli a podali, my sme si mohli kľudne sadnúť k stolu a vychutnať si slávnostný obed. Samozrejme aj umyli riad. Bolo s tým veľa práce ale myslím, že by som to urobila zase len doma.
JAJA11
30.06.06,13:58
Toto by som dala do zákona!!!

Na to netreba zákon, na to treba sa vedieť povzniesť nad reči hlúpych ľudí. Pokiaľ svojim konaním nikomu neubližujem, nezaujíma ma, čo si o mne myslia iní ľudia. Rozumní sa nestarajú a hlúpi nestoja za to, aby som ich počúvala.
Ivana Š
30.06.06,15:33
Na to netreba zákon, na to treba sa vedieť povzniesť nad reči hlúpych ľudí. Pokiaľ svojim konaním nikomu neubližujem, nezaujíma ma, čo si o mne myslia iní ľudia. Rozumní sa nestarajú a hlúpi nestoja za to, aby som ich počúvala.

Žijem v malej dedinke, u nás sa ľudia delia na neklebetných a klebetných, pričom klebetných je väčšina. Tí klebetní sa nedelia na múdrych a hlúpych, ale na ľudí so zlou pamäťou a na ľudí s dobrou pamäťou - tých je zasa väčšina.
Čo z toho vyplýva? Že väčšina obyvateľov obce si bude pamätať aj po 30 rokoch - jáj to je tá, čo svojmu...
Najhoršie ale je to, že do očí ti to nikto nepovie, takže nemáš čo počúvať...len sa dopočuješ, že toto sa o tebe hovorí
JAJA11
03.07.06,06:03
Žijem v malej dedinke, u nás sa ľudia delia na neklebetných a klebetných, pričom klebetných je väčšina. Tí klebetní sa nedelia na múdrych a hlúpych, ale na ľudí so zlou pamäťou a na ľudí s dobrou pamäťou - tých je zasa väčšina.
Čo z toho vyplýva? Že väčšina obyvateľov obce si bude pamätať aj po 30 rokoch - jáj to je tá, čo svojmu...
Najhoršie ale je to, že do očí ti to nikto nepovie, takže nemáš čo počúvať...len sa dopočuješ, že toto sa o tebe hovorí

Ale ten čo Ti povie čo sa o Tebe hovorí, je práve ten, čo to šíri, lebo kebyže je rozumný, tak sa ťa zastane a ty sa to ani nemusíš dozvedieť. Je pravda, že ja som na dedine žila len krátko po svadbe a určite som bola stredobodom pozornosti susedov, lebo som žila úplne iný život, ako žili oni. Ale ja som ich nikdy neodsúdila, za to ako žijú oni, dokonca som aj obdivovala ako dokážu urobiť toľko práce, ale zároveň som im vysvetlila, že ja by som to tak nedokázala a zvykli si na to, že ja už nežijem tak ako oni.
Marína
03.07.06,08:41
Ivana, človek sa má hanbiť a zodpovedať ak niekoho okradne, ublíži mu na duši alebo na zdraví, nedajbože niečo horšie a nie za to, kde a ako v najlepšej viere pohostí svojich blízkych. A je jedno, či je to na dedine alebo v meste. Ohováranie nie je Tvojou hanbou, ale ich. Ver mi, že slová plné jedu zaťažia skôr ohovárajúceho ako ohováraného. Ak si človek položí otázku, či svojim činom niekomu ublížil a jeho odpoveď znie nie, tak nie je čo riešiť.
Ivana Š
03.07.06,17:42
Máme tu niektoré vychýrené klebetnice, ktoré dušu ani nemajú, nieto ešte svedomie, takže ich nemá čo ťažiť.
Ale myslím, že sa im nežije ľahko, lebo s tou zlobou v srdci sa určite príjemne nežije, keď v každom nachádzajú len zlé.
Organizacia
08.11.07,10:23
Ak si neviete dať rady, skúste sa na nás obrátiť.

Zorganizujeme Vám celú vašu oslavu.

Zabezpečíme jedlo, výzdobu, pozvánky... všetko.

mail: kona.andrej@gmail.com
Monik11
03.05.09,17:45
Dobrý deň!
o týždeň máme prvé sv.prijímanie. Riešim dilemu s jedálnym lístkom.
Polievka klasika, ale hlavné jedlo sa nemôžem rozhodnúť. Nechcem šalát a rezeň. Mám morčacie mäso aj bravčové chcem to nejako skombinovať s ryžou a hranolčekmi. Vie mi niekto povedať odskúšaný dobrý recept???
Zatiaľ ďakujem. Monika
velvet
03.05.09,21:20
A čo tak reštaurácia???

My sme tak poriešili 1.sv.prijímanie minulý rok, a bolo to na NEZAPLATENIE!!!

Žiadny stres, pot pri sporáku, nervy z neporiadku...len krásny zážitok a rodinná pohoda :)
O dva roky ideme znovu :D
Monik11
06.05.09,09:42
A čo tak reštaurácia???

My sme tak poriešili 1.sv.prijímanie minulý rok, a bolo to na NEZAPLATENIE!!!

Žiadny stres, pot pri sporáku, nervy z neporiadku...len krásny zážitok a rodinná pohoda :)
O dva roky ideme znovu :D

Reštaurácie sú už obsadené, bývam na dedine a tie čo sú k dispozícii sú už zajednané. Krstiny som mala tiež takto bolo to super. Ale teraz sa chystáme na oslavu doma. Ináč by som tiež volila reštauráciu.
A čo tie recepty nikto nič?
judita1971
06.05.09,10:03
Dobrý deň!
o týždeň máme prvé sv.prijímanie. Riešim dilemu s jedálnym lístkom.
Polievka klasika, ale hlavné jedlo sa nemôžem rozhodnúť. Nechcem šalát a rezeň. Mám morčacie mäso aj bravčové chcem to nejako skombinovať s ryžou a hranolčekmi. Vie mi niekto povedať odskúšaný dobrý recept???
Zatiaľ ďakujem. Monika


ja som mala kuracie prsia s broskyňou - kuracie mäsko naklepeš, osolíš, okoreníš, obalíš v múke, opečieš, na každý kúsok kuracinky dáš broskyňu, zakryješ syrok, podleješ vodou, a šup do rúry na kúsok rozohriatej na 108 stupňov. Teraz som to mala ja na prvom svätom, - výhoda, mäsko som opiekla večer, ráno som si pripravila plech. Keď sme prišli zapla som rúru a kým sa dojedla polievka tak mäsko bolo teplé.
JAJA11
06.05.09,10:04
Reštaurácie sú už obsadené, bývam na dedine a tie čo sú k dispozícii sú už zajednané. Krstiny som mala tiež takto bolo to super. Ale teraz sa chystáme na oslavu doma. Ináč by som tiež volila reštauráciu.
A čo tie recepty nikto nič?

Ja by som ešte doplnila, že cez reštauráciu to je ešte aj lacnejšie a nezostane kopec jedla na dojedanie ;) Ja som 1.sv.príjmanie tiež robila doma. Vstávala som o 5 a ešte som musela volať mamu, aby dochystala, kým som bola v kostole s malou. Ďalšie oslavy sme robili už v reštaurácii a odvtedy už to ani doma nerobím. Stojí ma to menej peňazí, všetko je perfektne nachystané a ani nedojedáma zostaky celý týždeň. ;)
Pohar
06.05.09,10:07
a nechcete si objednať niekde hotové obložené misy?
a nechať to v ladničke.....
my to riešime tou reštauráciou ( 10 ludí)
wagner
06.05.09,11:15
Dnes fungujú aj také služby, že Vám to v reštaurácii navaria a dovezú domov. Pripravia na taniere. Skús sa spýtať v reštaurácii, veď pár porcií naviac im nemôže robiť problém. Riešila by som to tak aj za cenu, že by som si to musela doviesť sama a naložila doma na taniere. Viem že to robia reštaurácie aj na dedine. Pouvažuj, nestojí Ti to za tie stresy a naháňanie.
Monik11
06.05.09,11:43
Ďakujem Vám všetkým za rady.
Už mám všetko nakúpené a z časti aj nachystané takže ostáva to všetko na mne, našťastie mám sestry a švagriné ktoré radi priložia ruku k dielu.