JerryB
24.01.15,13:58
Pred nedávnom som dokončil web http://www.penzion-kamzik.sk. Ide o stránku s ubytovaním pre penzión na Orave. Potreboval by som poradiť, čo vylepšiť na stránke v resp. čo je zle a čo by mohlo byť inak. V resp. nejaké tipy ako ju lepšie optimalizovať s ohľadom na SEO. Ďakujem za rady :)
Chobot
24.01.15,15:29
A prečo sa neopýtaš objednávateľa - teda toho, pre koho si tú stránku vyrobil? Je on spokojný s dizajnom? Nemá k tomu on pripomienky?
arizona
24.01.15,19:41
Pred casom si tu spamoval ohladom web stranok a daval si rady,ako vytvorit web stranky..a dnes pytas rady? Alebo zas sa potrebujes zviditelnit?
JerryB
25.01.15,15:49
Objednávateľ je spokojný, ale aj ja sa pýtam na radu kedže stránku spravujem dalej a optimalizujem tak hľadám nejaké rady no vidím že tu na miesto rady dostanem označenie za spamera
JerryB
25.01.15,15:50
Ani v tom prípade sa nejednalo o spam to len vam vadi každy odkaz ktory nemate spoplatnený
marjankaj
25.01.15,17:09
Nezaujíma ma.
Chobot
25.01.15,17:16
Tu sa nejedná o spam, ale o to, či to nie je len fingovaná reklama pre ten penzión. NEvieme, či nie si náhodou spoluvlastníkom toho penziónu. Ak nie, tak je tvoja otázka v pohode (možno ti nikto na ňu neodpovie, tu ide skôr o odborné rady, nie o názory na nejakú stránku, to sa skôr spýtaj na iných fórach, napr. pokec alebo FB). Ak by si bol ale vlastníkom, tak taká reklama nie je povolená. Toto nie je ľahké rozlíšiť. Najmä nie u tých, ktorí sa zaregistrujú a zadajú jeden príspevok s reklamou. Ak je niekto dlhoročný člen porady, tak reklama je menej pravdepodobná. Preto som ti túto tému nevymazal, lebo si myslím (a dúfam, že mám pravdu) sa nejedná o reklamu.

Odpovede či názory k téme ti nikto nevie zaručiť. Je to na členoch porady, či niekto má záujem niečo k tomu napísať.
JerryB
25.01.15,17:34
Dakujem za veľmi hodnotný komentár
marjankaj
25.01.15,17:38
No otázka je takisto nemenej hodnotná.
JerryB
25.01.15,19:46
Ked neviete na ňu odpvoedať tak prečo ju komentujete ?:D Vaša logika ma ohromuje :D :D
marjankaj
25.01.15,19:58
Veď som odpovedal presne na otázku.
Načo sa pýtaš také blbiny? Vraj čo poviete????? Mohol som odpovedať aj "onakvejšie"
buchač
25.01.15,20:07
JerryB (Dnes 19:34) Dakujem za veľmi hodnotný komentár
==========================================

" Čo poviete na moju webstránku? "

Videl som aj lepšie a krajšie... ;)
JerryB
26.01.15,07:38
ok tak sem s nimi čo považujete za krajšie a lepšie ? Viete ide mi skorej o realne priklady a konkretne veci čo vylepšiť
Sykorkaa
26.01.15,08:17
to je tu normalne :D spytas sa na znacku alebo na skusenost so znackou a uz si za spamera to neviem :D
buchač
26.01.15,08:20
NIE

JA som len hodnotiteľ - laik...kritizujem všetko a každého. ;) :D :D :D
marjankaj
26.01.15,08:24
Spamer? Tak to by bol ten lepší prípad.:rolleyes:
JerryB
26.01.15,11:56
Asi tak to nejako vidim aj ja Sykorkaa. Ja neviem ale otazka je formulovana tak že tu nič nepropagujem iba sa pýtam na rady či som písal v inom jazyku nahodou, ale mam dojem že som použil Slovenčinu.