mixed
03.02.15,10:10
Zdravim vas chcel by som poziadat o pomoc stala sa mi taka vec siel som do nadstaveni napajania kde bolo menu na jas chcel som to znizit a zrazu cierna obrazovka nic nevidim je absolutne cierna po restarte je to stale logo windowsu nabehne nacita a potom uz len cierna obrazovka neviem co mam robit
taiko
03.02.15,09:13
.
1. aky opracny system pouzivas?
2. aky mas notebook?
3 .mozes dat print screen obrazovky, kde si to ten jas chcel znizovat?
mixed
03.02.15,09:22
Mam win 8.1…notebook asus k52d a ten screen neviem ako apravit ked do pc sa nedostanem a pisem toto s mobilu ale ak poznas win8 a dole akomas nabijanie baterie nato som klikol dal morescreen options a tam to bolo pametam si ze tam bolo este nadatavenie za kolko sa vypne obobrazovka pri necinosti
Chobot
03.02.15,10:22
Podľa mňa si prepol výstup na externé zobrazovacie zariadenie a vypol si monitor. Pozri na klávesnici by niekde malo byť tlačítko, kde sa prepína spôsob zobrazovania. Musíš zapnúť znovu monitor notebooku a vypnúť externé zariadenie.
taiko
03.02.15,10:50
kokso to ma nenapadlo. To bude ono :)
misoft
03.02.15,11:24
U Asusov je to kombinácia Fn+F8 prepinanie monitorov. Fn+F7 zapínanie a vypína monitor priamo na NB.
mahony1
03.02.15,16:40
Ak by to bolo to, tak mu staci odpojit kabel externeho monitoru a restartovat notebook - sam sa prepne z externeho na interny monitor. Skor to bude nieco ine...uhmm...ale co...? :-)