maped
10.02.15,21:50
Prosím Vás často sa stretávam s prípadom, že si klient prevezme dobierku napr. spotrebný materiál (ako toner) na pošte a pošta mu nevydá doklad o prijatí peňazí. Resp. klienta nenapadne si doklad vypýtať. Danú situáciu dokladom o úhrade riešime teda vystrihnutím nálepky na balíku kde je napísané dobierka číslo a hodnota a to priložíme ako doklad o úhrade. Máme z dobierky faktúru, ktorá má takýto doklad o úhrade.
Je to uznateľné, veď dobierku by si inak klient nemohol prebrať na pošte ak by ju neuhradil? Ďakujem pekne za názor!
Peggynka
10.02.15,21:06
Nie je to uznateľné (aj keď to má logiku).Stalo sa to aj mne a na pošte mi vystavili doklad o zaplatení (predložila som nálepku).Raz som to riešila s firmou z ČR a tí mi obratom zaslali faktúru,kde bola pečiatka ZAPLATENÉ.Možno by bolo dobré upozorniť zákazníka pri komunikácii,aby si nezabudol vypýtať pri preberaní dobierky doklad na pošte.Je to chyba zákazníka,ale naučí sa :D
maped
10.02.15,21:14
ďakujem pekne!
maped
03.03.15,12:31
tak klientka mi doručila doklad o úhrade z pošty, kde na pošte zadali dátum potvrdenia -dátum požiadania 21.1.2015, no balík - dobierku prevzala ešte v r.2014-máme iba z balíčka vystrihnuté číslo zásielky. Prosím Ťa ja som to zaúčtovala ešte do roku 2014 s prilepeným lístočkom, že dodatočne vyžiadaný doklad o úhrade.
Môžem to takto dať do ročnej závierky???
Vďaka!