halali
12.02.15,06:42
Chcela by som Vás poprosiť o radu, bývame na dedine a neviem ako sa to stalo, naša sliepočka si zlomila nohu, preto ak by mi niekto vedel poradiť ako sa dáva sádra na nožičku, ja som jej to dala do takej dlahy z drievok, ale myslím si, že účinejšia by bola sádra. Vedel by mi niekto poradiť, ako mám postupovať?
lubko6394
12.02.15,05:54
Uvariť.
allgreen
12.02.15,06:28
Tak skúsiť to môžeš, tú dlahu, ale čo si pamatám tak aj starý rodičia pokazenú sliepku uvarili, polievočku z nej.
halali
12.02.15,06:47
Ďakujem pekne, už som zistila, že sa dajú kúpiť sádrové obväzy tak sa pokúsim nejak tak na to
Peggynka
12.02.15,07:10
Aj by som zašla ku veterinárovi,hm ?
Jarka 1
12.02.15,07:12
halali a tej sliepočky si sa nepýtala, či chce trpieť ako kôň. Veď bude aj rásť a bude stále ťažšia, takže väčšia záťaž na zlomenú nohu. Nebola by humánnejšia tá polievka?
jslancik
12.02.15,07:18
to je bežná prax, zvieratá nie sú ľudia, nemôžu povedať, čo je im lepšie (niežeby ľudia mohli). Majiteľ rozhodne o zvierati, čo je preň lepšie. Keď majiteľ neznesie, aby uhynulo, tak ho bude za každú cenu udržovať pri živote, a zviera sa iba trápi. Hlavné, že je majiteľ šťastný a nemusí plakať za uhynutým zvieraťom.
arizona
12.02.15,08:04
Mala si uz nieco zlomene? Vies aka je to bolest,ale aj pohybove obmedzenie?
Taku bolest urcite ma aj sliepka. Takze bud jej poskytnes odbornu pomoc od veterinara,alebo ju radsej usmrt a urob polievku. Inak sa sliepka bude trapit bolestou a zdochne sama. Potom uz ani na polievku nebude dobra