gopet
16.02.15,11:07
Zdravím vás všetkých. Microsoft mi z nejakého dôvodu zablokoval dočasne účet na Onedrive,písal som na tech.podporu aké je riešenie,či sa to dá obnoviť alebo nie. Zakaždým mi pošlú toto.

Thank you for contacting Microsoft support regarding your account. Microsoft restricted access to your account due to a violation of the Microsoft Services Agreement. Violations of the Microsoft Services Agreement may require Microsoft to restrict access to particular content in your account and in extreme cases, permanently close the account. We have evaluated your appeal and have verified that activity occurred on your account that violated the Microsoft Services Agreement. To read the Microsoft Services Agreement, please visit: http://windows.microsoft.com/en-us/windows-live/microsoft-services-agreement?woldogcb=0

Thank you,
Yao
Online Safety Team
Komunikácia o ničom,čo mám stále čítať ich podmienky? Veď nech sa vyjadria,ano alebo nie. Poradí niekto ako ďalej?
sthruska
16.02.15,10:32
Volaj alebo napíš na slovenskú pobočku MS. Ja som volal a úplná spokojnosť.
Stevo5
16.02.15,10:36
Porušil si pravidlá používania OneDrive. Pravdepodobne nevhodný obsah, porušené autorské práva (filmy a podobne) alebo "šteklivé" videá alebo obrázky.
misoft
16.02.15,16:42
Ako bolo písané - porušenie podmienok M$. Nevhodný obsah, obsah porušujúci práva iných (autorské právo) - výsledok zablokovanie účtu. M$ toto síce rieši akože "volajte podporu", ale výsledok je už jasný - účet bude natrvalo nedostupný.
Mne sa stalo podobné - nedopatrením som tam uložil niečo, čo asi porušovalo ich podmienky (a ani som sa nedozvedel čo), mal som tam i rôzne zálohy dokumentov - a už som sa do účtu nedostal. Cca 6 mesiacov hlásilo zablokovaný a po 6 mesiacoch už účet neexistoval....
Pravdepodobne si nechal niečo ako verejné a tým pádom dostupné. Od tej doby (mám iný účet) mám všetko len súkromné a bez zdieľania.

A ako ďalej? Nový účet. A riadne zabezpečiť. Prístup k účtu len ty - žiadne zdieľanie, žiadne verejné....
gopet
17.02.15,04:47
A mal si tam niečo čo porušovalo podmienky? Odblokovali ti ho?
gopet
17.02.15,04:57
Máš pravdu,budem musieť spraviť nový. Len štve že kvolí nejakej chobotine ti bloknú celé konto.Mohli aspoň závadný obsah odstrániť keď už mi tam snoria.. V hotmaili som mal veľa kontaktov ale našťastie ich mám zálohované v office outlooku. Nevýhoda je že je všetko zviazané do cloudu. Prakticky sa v smartfóne do simky nedá kontakt uložiť. Mám WP,funguje to tak aj na androide?
sances
15.05.19,17:36
Nechcem zakladať novú tému tiež by som potreboval pomôcť z OneDrive. Chcel by som aby sa mi tam zrkadlil obsah NB no mne sa v NB vytvoril OneDrive incubate B2C technologies priečinok kde mám potom všetko duplovane. U mna na "C" Dokumenty a pod.. v tom spomínanom priečinku incubate.. čo je tiež na ""C no a na serveri OneDrive. Tym pádom mi zatrepalo kompletne HDD.. a neviem si s tým rady.. keď vymažem súbory z priečinku B2C začne mazať aj z môjho HDD a samozrejme aj OneDrive! Nechápem tomu, skúšal som pozerať ako to nastaviť, celé mi to takto nedáva zmysel..
misoft
15.05.19,17:43
Zruš synchronizáciu s OneDrive, ak máš OneDrive nainštalované na PC, odinštaluj.
Do OneDrive pristupuj cez Outlook.
sances
15.05.19,17:54
Synchro zrušené, OneDrive odinštalované, len v Outlooku nevidím možnosť ako na OneDrive. Asi myslíš webovú verziu Outlooku? Zdá sa že už som našiel, ďakujemmm, škoda že je to takto divne vyriešené, teraz sa musím o synchro starať sám, no ale radšej tak. Vďaka