V.Karaba
19.02.15,09:27
willma
19.02.15,08:35
A?
willma
19.02.15,10:18
no konec japonec - odpovedala som Ti v rovnakom zmysle v akom si zadal názov témy, a ešte si vyslúžim aj užitočný bod :D. Prosím Ťa skús sa najprv popozerať ako to tu funguje http://www.porada.sk/t217751-navod-a-tipy-na-pracu-s-novou-poradou.html a potom doplň o čo Ti vlastne ide :)
bjuty smis
19.02.15,10:59
ak si tou témou myslel, že máš vrúbel čerešne, konkrétne :

Kordia, Hedelfingenská , alebo Schneiderová....
tak by som mal záujem o 2 ks

Takisto poprosím ostatných, ak máte niekto vrúble daných druhov, mám záujem..
pmajap
19.02.15,11:34
Zajtra doobedu a v pondelok tiež dopoludnia je ideálny čas na odobratie materiálu na vrúbľovanie.
terezamaria
19.02.15,12:03
Doplň si zadanie otázky.....
wabi
26.02.15,04:01
Zajtra doobedu a v pondelok tiež dopoludnia je ideálny čas na odobratie materiálu na vrúbľovanie.
Tak ale kedy vlastne potom odobrať, keď vhodné je vždy len zajtra a nie dnes. Zajtra sa odoberať nedá lebo sa to posúva každým dňom a ja viem odobrať len dnes...
Jedine že by v pondelok, to je jasný termín len nie je uvedené v ktorom čase presne. Bez uvedenia presnej hodiny minúty a sekundy sa práca nemusí vydariť. Poprosím doplniť tieto informácie inak sme všetci stratení a odsúdení k nezdaru...
To bol vtip samozrejme. Odoberajte vrúble veselo kedykoľvek ale včera bolo už neskoro...
pmajap
26.02.15,05:18
Vedela som, že sa ozveš, tiež som bola zaskočená termínom od záujemcu o vrúble........ :-) Plánuji pro Vás koncem týdne - pátek 10.února od rána do deseti hodin, nebo v pondělí 23.února od 1 do 13 hodin odebrat rouby opylovačů... Řídím se podle Výsevních dnů Marie Thunové pro nejlepší odběr roubů pod mízou - vzestupný měsíc:) Navíc předpověď hlasí mírné počasí a postupné další a další oteplování....
legolas
04.03.15,08:49
..prečo zajtra, vegetácia sa posunula, zima začala neskoro, takže stromy sú ešte v zimnom spánku, zaujíma ma prečo je už neskoro..,, som presvedčený, že vrúble jadrovin sa môžu aj teraz odoberať, kôstkoviny už nie....
pmajap
04.03.15,09:26
Michal vymieňame si vrúble s pestovateľmi a z ČR mi došiel takýto odkaz kedy mu mám odobrať vrúble... je to hore pod wabiho príspevkom, aj u mňa na kôstkoviny je už neskoro a tiež na niektoré odrody tomelov, skúsim v lete.