Zita4
14.05.06,14:58
Ja som včera napiekla výborný a jednoduchý koláčik. Vyskúšajte ho, nie je taký sýty ako krémové zákusky a celkom dobre vyzerá nakrájaný na kocky.

Jablkovo-pudingový zákusok
* 1 lístkové cesto
* asi 1,5 balíčka piškót
* 2 práškové pudingy alebo Zlaté Klasy
* kryštálový cukor do pudingu podľa chuti
* 1 vanilkový cukor
* 1 liter mlieka
* nastrúhané jablká

- polovicu lístkového cesta vyvaľkáme, dáme na plech opláchnutý studenou vodou
- na cesto vedľa seba naukladáme piškóty
- na piškóty nasypeme nastrúhané jablká, 1/2 balíčka škoricového cukru
- nalejeme ešte horúci uvarený puding z 1 litra mlieka, 2 – 3 vrchovaté lyžice kryšt. cukru, 1 balíčka vanilkového cukru
- zakryjeme druhou vyvaľkanou časťou lístkového cesta
- popicháme vidličkou
- potrieme vajíčkom
- Upečieme doružova.
vema
14.05.06,14:36
Ešte pripíš ako dlho piecť,pri akej teplote,či vyhriatá rúra.Prepiekol sa dobre aj spodok?.Môže to byť dobrý zákusok.
Zita4
14.05.06,14:58
Ja som ho piekla pri 180 st.C asi 40 minút - kým nebol vrchný plát pekne upečený. Vtedy už je aj spodný plát dobre upečený (aspoň v mojej rúre:rolleyes: ).
bezradná
16.05.06,06:26
Milá Zita4 mali sme spoločný sled myšlienok v sobotu? Ja som piekla práve ten istý zákusok. Ale neviem prečo, teraz sa mi zdal trochu suchý. Možno to bolo jablkami, že neboli také šťavnaté. Už som rozmýšľala, že tie jabká radšej podusím na troche vody. Ak máte dobrý tip, poraďte.
Tweety
16.05.06,06:34
Milá Zita4 mali sme spoločný sled myšlienok v sobotu? Ja som piekla práve ten istý zákusok. Ale neviem prečo, teraz sa mi zdal trochu suchý. Možno to bolo jablkami, že neboli také šťavnaté. Už som rozmýšľala, že tie jabká radšej podusím na troche vody. Ak máte dobrý tip, poraďte. Tie jablká som už dusila, síce do iného receptíku, ale bolo to fajnéé.:)
Zita4
16.05.06,09:09
Milá Zita4 mali sme spoločný sled myšlienok v sobotu? Ja som piekla práve ten istý zákusok. Ale neviem prečo, teraz sa mi zdal trochu suchý. Možno to bolo jablkami, že neboli také šťavnaté. Už som rozmýšľala, že tie jabká radšej podusím na troche vody. Ak máte dobrý tip, poraďte.
Ja som ho piekla, lebo moja mama oslavovala narodeniny a požiadala ma, aby som jej napiekla krémešky. Mala som 2 lístkové cestá a rozohriatu rúru, tak som urobila aj tento obľúbený zákusok.
Ja som mala tie jabĺčka už podusené a vysterilizované a boli šťavnaté. Do koláčikov zvyknem dávať podusené strúhané jabĺčka už ochutené podľa druhu jabĺk citrónovou šťavou, cukrom a škoricou.
ewap
28.05.06,17:57
Upiekla som, zjedli sme a musím povedať, že niečo tak chutné, pekné a nízkokalorické sme už dávno nejedli. Ďakujem za skvelý recept.