LuKky Hanták
07.03.15,21:55
Dobry deň chcem sa spytat kto ma skusenost so bzucanim v pc ... ci vie poradit zacalo mi to robit behom par dni no a znie to najprv cez krit na pc ako keby len volaky kablik sa dotikal ventilatora ze to bzuci ale ked dam dole kryt a pocuvam lepsie tak som zistil ze ten bzucavi zvuk ide zo zdroja ktory mam cca 1 mesiac cize je v podstate novy a bzuci to vzdy ked PC pracuje ked zapinam internet alebo podobne .... ked pc je v kludnom rezime na ploche tak to nerobi vazne neviem co s tym spravit poradte mi co v tom zdroji moze byt ci sa to da odstranit volako. Dakujem
misoft
08.03.15,00:37
Zdroj má 1 mesiac - a ty sa ideš doň hrabať.
Veď je v záruke! Ak ho otvoríš, je po záruke.
Inak bzučivý zvuk môže vydávať i tlmiace cievky, prípadne trafá napätových vetví.....
LuKky Hanták
08.03.15,11:11
Lenze ten zdroj neni cisto novy no .... ale je z obchodu kde predavali pouzite zdroje za polovicne ceny a boli malo pouzivane a aj vsak funguje taha pc v pohode len teda ze ked pracuje tak bzuci dost intenzivne ....a hento co ste naisali ze tlmiace cievky nieco vydavaju alebo co tomu sa moc nerozumiem .... ani by som ho ja moc nesiel sam rozoberat ten zdroj ...
misoft
08.03.15,12:05
Jáááj - to si NEUVIEDOL! Nabudúce uvádzaj potrebné informácie!
http://home.zcu.cz/~ronesova/bastl/files/px230w/px230w.gif - označené L
Pokiaľ sa v tom nevyznáš - nehrab sa v tom. Ak sa ti nezdá - nech sa na to pozrú v PC servise, alebo iný zdroj....