Nika0
15.03.15,10:55
Dobrý deň, chcela by som sa poradiť, mám notebook ProBook 4545s a už 4 krát bol reklamovaný, z toho 3 krá ta istá vada, ktorá sa objavila , keď mi vrátili notebook po prvej reklamácií. keď som dala notebook reklamovať druhý, tretí krát, tak mi povedali, že je to chyba grafiky, keď som ho dala reklamovať 4tý krát a žiadala vrátenie peňazí povedali mi , že je to chyba softvéru a nevrátia mi paniaze. chcela som sa opýtať, či mal niekto taký problém ? a prečo mi nechcú vrátiť peniaze ak je to chyba softvéru. ? Ďakujem . btw dnes sa mi objavila zase ta istá chyba a to týždeň po reklamácií .
arizona
15.03.15,10:14
Pri 4. zavade si ho uz nemala davat na reklamaciu,ale priamo odstupit od zmluvy /najlepsie pisomne/.

http://www.pravaspotrebitela.sk/index.php?page=brochures&itemid=9
Nika0
15.03.15,10:30
Ja som to aj urobila ale oni si povedali , že je to chybba softveru a že mi nevratia koli tomu peniaze.
sosak
15.03.15,10:34
Po každej oprave si predsa dostala reklamačný protokol, kde má byť presne definovaná vada, a nie, čo si povedali.
misoft
15.03.15,12:08
Nika0 - čo "oni" povedali - je ich vec. Ty len napíš lajstro, nakluš do predajne a ŽIADAJ vrátenie kúpnej ceny. Ak budú vyskakovať, len im povedz, že ide o 4 chyby - teda máš zákonný nárok na vrátenie. A len tak bokom im povedz - Podstúpim to SOI!
arizona
15.03.15,12:37
aky stary je ten PC?