Vicino
18.03.15,09:26
Mám starší počítač kúpený na inzerát s XP. Okrem hlášky, že XP nie je už podporované, mi obrazovka stále skáče do čiernej. Nastavím dáky obrázok a po pol hodine je obrazovka opäť čierna. Navyše každých 30 sekúnd mi počítač na 3-4 sekundy niečo zakecá v angličtine - znie to ako športové komentovanie. (Internet je vypnutý) AVG mi nič nehlási, používam Cleaner a stiahol som si dáky free msert - vraj na vypátranie vírusov. Nič nenašiel. Najlepšie by ho bolo úplne zlikvidovať ale na nový si musím našporiť - tak o rok. Pomôže dakto ? Dík.
mecky
18.03.15,08:40
to ze skace do ciernej obrazovky moze znamenat ze xp je nelegalne, alebo aspon neaktivovane
co ti rozprava to netusim, skus pozret ci je vypnuty narrator
Start >> Ovládací panely >> Snadný přístup >> Optimalizovat vizuální zobrazení >> (odškrtnout) Zapnout nástroj Narrator.
miselito
18.03.15,13:14
Musis si tam nainstalovat este raz ten Win XP...ja mam na starom eee notebooku XP a slape ako hodinky aj po skonceni podpory. A to ho pouzivam dost na internet.
misoft
18.03.15,14:13
...ovšem nainštakovať a aktivovať.... bez aktivácie (alebo cracknutý) bude vždy nelegálny. I keď sa podpora skončila, stále podlieha registrácii a aktivácii.
miselito
18.03.15,17:21
hej, to je pravda. Nechcel som sem písať o cracknutom Win :D
misoft
18.03.15,18:16
Písať môžeš - je to predsa upozornenie a vysvetlenie, prečo nemfungíruje :D - ale návod, ako to "obísť" - tak ten nie...
PotPalo
18.03.15,22:50
Keby si kúpil odomňa, tieto problémy nemáš :D
vlado 33
19.03.15,10:54
Daj si to urobiť u hociktorého IT čkara. Hodí ti tam podľa parametrov PC, Win novší ako XP, za pár €. Do starej bedne sa neoplatí investovať. Dúfam, že som neporušil pravidlá porady?
miselito
19.03.15,12:32
oki dik :D clovek sa uci cely zivot