besky7750
24.03.15,07:09
Chcem napísať skúsenosť s firmou BISNODE TRENČÍN. Volali mi ohľadom mojej firmy, ktorú vychválili aká je seriózna, stabilná..bla bla..
Pani sa mi snažila predať nejaký CERTIFIKÁT BISNODE!!!! Hovorila mi aký som úžastný, keď popri podnikaní stíham sa venovať aj rodine, deťom...no to už som sa smial, aké kecy pracovníčka hovorila- som sa hanbil aj za ňu :))
Ako mediálnym partnerom sú Hospodárske noviny- overil som si skutočnosť- firma BISNODE inzeruje v platenej inzercii tých, ktorí si CERTIFIKÁT BISNODE zakúpia. Tak aký mediálny partner certifikácie sú HOSPODÁRSKE NOVINY????
Aké podmienky musí firma splniť, keď môže mať tento BISNODE certifikát? Vraj čerpali údaje z účtovnej závierky- ale tie moja firma odovzdá až v máji- tak ako môžu ohodnotiť rok 2014, keď nemajú údaje???
Cena certifikátu BISNODE je 279 Eur :))))
Snažia sa balamutiť aký som výnimočný, a podklady k tomu nemajú - šmejdi. A podľa zákona, všetko sa dá zrušiť do 7 pracovných dní bez udania dôvodu.
Asi volajú každému, kto má pridelené ičo.
Oliwa
24.03.15,06:36
Zaujímavosti z ich stránky ;): http://www.bisnode.sk/product/aaa-certifikaty/

AKÉ PODMIENTKY JE POTREBNÉ SPLNIŤ ABY STE MOHLI BYŤ HODNOTENÝ

Spoločnosť nie je v úpadku (konkurz, likvidácia).
Zverejnená účtovná uzávierka za hodnotené obdobie.
Aktuálny stav počtu zamestnancov, podľa intervalového zatriedenia v Štatistickom úrade SR.
Aktuálna adresa podnikania.
Aktíva väčšie ako nula.
Tržby väčšie ako nula.

:D:D:D No comment...
besky7750
24.03.15,06:58
Takže nehodnotia firmy, ktoré sú v likvidácii, zverejnená účtovná závierka je až v máji- tzn, že v marci nemôžu mať informácie, sídlo firmy si nájdu ľahko....no dobre sa im hodnotia takéto podmienky:))) to je neuveriteľné. Volajú všetkým - rad radom a skúšajú, kto im to kúpi. Akú hodnotu má tento certifikát pre slovenského podnikateľa???
Oliwa
24.03.15,07:03
Takže nehodnotia firmy, ktoré sú v likvidácii, zverejnená účtovná závierka je až v máji- tzn, že v marci nemôžu mať informácie, sídlo firmy si nájdu ľahko....no dobre sa im hodnotia takéto podmienky:))) to je neuveriteľné. Volajú všetkým - rad radom a skúšajú, kto im to kúpi. Akú hodnotu má tento certifikát pre slovenského podnikateľa???
279 Eur... ;)
besky7750
24.03.15,07:36
http://www.bisnode.sk/press_release/cisty-zisk-bisnode-dosiahol-1-349-282-eur/
Čistý zisk tej firmy je 1 349 282 EUR- zrejme predali veľa certifikátov :)))))
arizona
19.07.17,11:15