Imrišatko
08.04.15,17:09
moze ziak ktory opakuje 8 rocnik a zasa prepada ist na strednu skolu?
buchač
08.04.15,15:13
...takých je do aleluja...;)
Poniektorí si následne urobili popri zamestnaní aj vysokú školu....

...a teraz sú z nich úspešní politici....
Šak preto to aj tak vyzerá...
Imrišatko
08.04.15,15:15
ale tak potom sa decka nebudu ucit vobec sak naco ked aj tak budu prijaty do strednich skol
lianett
08.04.15,15:17
Ak splní podmienky prijímania na tú strednú školu, na ktorú sa hlási, tak môže. Zatiaľ neexistuje žiadne zákon, ktorý by takéto niečo zakazoval.
Imrišatko
08.04.15,15:22
prijimacie skuskyvraj nerobil a ani nebude ..mali by byt taky zakon aby na strednu skolu smel ist iba ziak ktory nema ani jednu nedostatnocnu znamku aby bol aspom akotaka motivacia na ucenie ...celeee zlee
buchač
08.04.15,15:25
Pozri sa na úroveň stredných škôl a potom niečo vrav.
Stredné priemyselné školy sú na úrovni učňovky..urobili z nich združené odborné školy...pche..

Učňovky ??? ..šak to je úplne o hovne..tie vezmú aj štvorkára,ktorý skončil 5. ročník ZŠ.
----------------------------------------------

Pozdravujem hodnotiteľa - dilina, ktorý si neprečítal prvú vetu v príspevku.
Mal by sa vrátiť do 4. ročníka ZŠ.

"...takých je do aleluja..."...TO znamená = MOŽE
Imrišatko
08.04.15,15:29
no bohuzial je to asi tak kedysi to tak nebolo aani take deti neboli ako si teraz a prave preot by to mali brat ovela prisnejsie aby sa decka viac ucili a menej sedeli za pc
lianett
08.04.15,15:39
Ja som sa vyjadrila len k otázke, svoje názory môžem prezentovať možno v nejakej diskusii., Ale verím, že v živote detí, hlavne v puberte môže nastať stav, kedy možno aj prepadajú na ZŚ a možno majú aj nedostatočnú z nejakého predmetu, to ale neznamená, že keď mu trebárs rodič zoženie doučovanie a chlapec/dievča sa doučí to čo pre strednú školu potrebuje a splní podmienky, tak prijatý byť nemôže. Osobne poznám žiaka, ktorý prepadal na ZŠ, zhoršil si prospech z vážnych rodinných dôvodov /otec veľmi vážne ochorel a neskôr, žiaľ, aj zomrel/. Chlapec bol na tom psychicky tak zle, že prepadal z dvoch predmetov v 7. triede. neskôr pomocou aj psychológa sa z toho dostal a v 8.triede sa doučil, čo potreboval /matematika, slovenčina/. Ku vzdelaniu, ak sa človek naozaj vzdelávať chce, by nikomu nemala byť cesta zarúbaná. Tým ale nechcem povedať, že neexistujú aj takí, ktorí na to kašlú a budú kašlať vždy, ale takým v živote, pokiaľ u nich nenastane osvietenie, nepomôže žiadna škola, pretože na žiadnej sa učiť nebudú.
Imrišatko
08.04.15,15:46
no ale tento pripad co poznam ja chlapec nieje blby alebo sprosty ale jednoducho nikto ho nenuti by sa ucil tak sa neuci na doucovanie nebude chodit leob sak naco ked prejde aj s 5 kami ziak zije s otcom a tomu je jedno ze sa mu syn neuci ked vie ze aj tak bude prijaty do skoly ..ja som len chcela vediet ci nieje nejaky zakon ze ak ziak nesplna znamky teda aspom na 4 ky ci to nejak nebudu riesit v skole ale asi nie