Katka_123
09.04.15,12:19
Dobrý deň, potrebovala by som poradiť. Zapnem PC, zobrazí sa toto hlásenie, a nepustí ma to ďalej. Nedá sa s tým nič robiť, nedostanem sa do kompu... Predtým mi sekli foto, reštartovala som komp. Ked som ho zapla, vyskakuje dané hlásenie. Ďakujem za odpoveď.
misoft
09.04.15,14:25
Digitálne nepodpísaná knižnica. OS ju preto nepovolí a nespustí. Je to systémová knižnica (dokonca záloha knižnice).
Oprava - spustenie PC v núdzovom režime a Opraviť systém nepomáha. Preinštalovanie systému.
mecky
10.04.15,05:57
mozno vadny HardDisk alebo aspon dobre naburany filesystem, ak nechcete prist od data tak nech sa na to radsej pozrie niekto skusenejsi
misoft
10.04.15,14:32
Toto je systémová knižnica... HDD v tom nebude.
Je "poškodená" knižnica (nie je digitálne podpísaná od M$ - niekedy sa stáva, že pozrie na Vlastnosti a nedopatrením pri pozeraní dá vymazaž podrobnosti - zničí dig. podpis.)
Táto knižnica sa používa pri nalogovaní (prihlasovaní) do OS - nemýliť prihlasovanie užívateľa!
Pokiaľ nechce prísť o data - vybrať HDD, na inom PC stiahnuť užívateľské dáta. V pôvodnom PC vykonať NOVÚ inštaláciu OS.
http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_vista-system/logon-uiexe-bad-image/e366a452-f128-43c8-a880-1a1b2d973ac4 - hneď prvá odpoveď:
"Download the ISO file at the supplied link, and make a Bootable Startup Repair Disk from it.



Go into your Bios/Setup, or Boot Menu, at startup, and change the Boot Order to make the DVD/CD drive 1st in the Boot Order, then reboot with the disk in the Drive.



At startup/power on you should see at the bottom of the screen either F2 or DELETE, to go into Bios/Setup, or F12 for the Boot Menu.



When you have changed that, insert that Bootable Disk you have made in the Drive, and reboot."