stormcatcher
14.04.15,12:03
Vyskytol sa mi takýto problém. Používam Mozillu a pri otvorení mi nabehne vlastná domovská stránka. Je tam obrázok cez celé okno a na ňom css menu. Teraz keď otvorím prehliadač, tak obraz sa posunie nahor kúsok z vrchnej časti je na spodku, ako keby začínal znovu obraz, /viď. príloha, ukážka/ a stratí sa horná lišta aj s adresným riadkom. Keď myšou vyjdem až k hornému okraju monitora, obraz sa posunie trochu nižšie a ukáže sa horná lišta.
Dá sa to niekde nastaviť. Nerobil som žiadne nastavenia.
Ďakujem za pomoc.
arizona
14.04.15,13:41
Klikni napravo hore- a odklikni policko " na celu obrazovku" ,malo by to nabehnut do povodneho stavu.
Mne to naskocilo tak tiez asi pred dvomi dnami.
misoft
14.04.15,13:43
Prečisti si PC od bordelu! Malwarebytes.
Potom v Nástroje - Možnosti - Všeobecné sa pozri, aká stránka je určená ako domovská... v okienku Domovská stránka. Nad tým v menu si vyber Po spustení prehliadača.... "domovská stránka".
Keďže ti nabehne CSS menu - malware ti zmenil nastavenie prehliadača a domovskú stránku nastavil na seba.
Taktiež potom sa na to isté pozri v Možnosti siete internet (Ovládacie panely). Na 100% i tam to bude zmenené...
stormcatcher
14.04.15,13:55
Jééééj ďakujem, bola to tá celá obrazovka. Nie som si vedomí, že by som naň predtým klikol.

misoft, no aj to by som mal urobiť, vlastne dať si urobiť. Domovská stránka nie je zmenená, CSS menu je moje, to som si tam ja dorobil, to tam musí byť, ale vyčistiť by sa zišlo, a to od polahy.


Ďakujem všetkym
tannenkau
14.04.15,13:57
mimotemy



Minule som mal plný hard, tak mi poradili, aby som hodil do kša "digitális temporális"

najprv so iba trochu



a potom celé

Tipnite si koľko minút mi to komp hádzal do koša :D
stormcatcher
14.04.15,14:05
Ja sa len tak niečo vyhadzovať čomu moc nerozumiem bojím. Náhodou by som vyhodil niečo, že by sa mi zrútil komp, šľak by ma trafil :confused:
tannenkau
14.04.15,14:09
Kedže ma riadil na diaľku (po telefone) , tak asik tomu rozumie