mikiobor
14.04.15,19:00
previedol som ,,obnovenie systému" s pred týždňa,všetko prebehlo v poriadku,(nie prvý krát) no po obnovení sa mi stalo (po prvý krát), že nemôžem spustiť google chrome,zakaždým mi naskočí oznam ,,v aplikácií G.CH. došlo k problému a je ho treba zatvoriť",pokúšam sa ho otvoriť aj cez ikonu,v štarte v ponuke programov,obnoviť systém z iného dátumu no nič to nejde,viem,že sa dá stiahnúť nový G.CH.no mám tam spústu záložiek a nerád by som o to prišiel,prosím o radu ,vďaka
Kabaka123
14.04.15,17:39
prejsť na mozillu.. s google chrome... nemám dobré skúsenosti .... často padá...
korzoo
14.04.15,17:59
Pokial si pripojil prehliadač Chrome k svojmu účtu Google, tak je vysoko pravdepodobné, že záložky sú synchronizované a po preinštalovaní a opakovanom prihlásení prehliadača do svojho účtu sa záložky obnovia. Skontrolovať to je možné na stránke: https://www.google.com/settings/chrome/sync

Ak synchronizácia nebola zapnutá, by som osobne vyskúšal spustiť chrome bez rozšírení v anonymnom režime, a pokiaľ to nabehne tak bude problém s niektorým rozšírením (príkaz C:\cesta-k-programu\chrome.exe --incognito)

Preinštalovanie programu by nemal vymazať nastavenia, ale vyskúšané to nemám.
misoft
14.04.15,18:39
Opravím ťa - preinštalovanie vymaže všetko. Oprava systému sa osobných dát a súborov nedotkne.
mikiobor
14.04.15,19:47
HEUREKA, Vošiel som do miestny disk C: - Program Files- tam som našiel a otvoril-Google- ďalej otvoril Chrome no a tam našiel okrem môjho nainštalovaného Chrome aj new Chrome ,ten som otvoril a naskočil mi konečne prehliadač. Zaujímavé je,že sa mi potom asi ,,zlúčil" so starým Chromom,pretože následne mi ikonka new Chrome zmizla a teraz otváram prehliadač klasicky cez pôvodnú ikonku.Dúfam,že to pomôže nabudúce aj iným.
korzoo
15.04.15,04:25
Áno, písal som, že to vyskúšané nemám, ale nikdy som s tým nemal problém práve preto, že mám chrome synchronizovaný, po prihlásení sa mi obnovia všetky údaje, nastavenia a rozširenia