majro666
20.04.15,16:39
mam problem s grafikou radeon HD 7750 2gb ddr3 pri hrani niektorych hier mi vyhodi blue screen ovladace su aktualne na blue screen vyhadzuje chybu v subore atikmpg.sys vie mi niekto pomoct . Dakujem
mecky
20.04.15,17:47
tak skus starsie ovladadace
scibuff
28.04.15,14:43
To môže byť veľa vecí: odchádzajúca karta, odchádzajúci zdroj, prílišné zahriavanie karty pri 100% využití (napr. zanesený ventilátor / chladič a pod).

Určite skús najskôr staršie ovládače ako hovorí mecky. Ak máš náhodou druhú kartu skús ich zameniť, ak náhodou druhý zdroj, skús vymeniť ten a pod.

Môžeš skúsiť software ako CPUID HWMonitor a monitorovať GPU teplotu ...
misoft
28.04.15,15:01
Nekorektná "práca" súboru atikmpag.sys.
Skúsiť opravu:
http://forum.notebookreview.com/threads/amd-atikmpag-sys-atikmdag-sys-bsod-fix.719321/ (popis opravy je tam.....)
Google translate:
Postup:

1. Uistite sa, že máte najnovšie a najväčšie ovládače GPU nainštalované ... (Ovládací panel> Systém a zabezpečenie> Správca zariadení> Grafické adaptéry> Vlastnosti (pod príslušnou kartou)> vodič dáta. Ak máte najnovšie pokračujte krokom 2.

2. C: \ AMD \ Support \ 12-4_vista_win7_64_dd_ccc \ packages \ Drivers \ Display \ W ** A_INF \ B ******

3. Skopírujte súbor atikmdag.sy_ "alebo" atikmpag.sy_

4. Vytvorte priečinok s názvom "TEST" a umiestniť ho buď na ploche alebo C: disk, vloženie skopírovaného súboru do tejto zložky.

5. Otvorte "príkaz okamžitom" "cmd"

5. zadajte nasledujúci príkaz: EXPAND.EXE Atika (p / d) ag.sy_ atikou (p / d) ag.sys (uistite sa, že je tu priestor medzi typy súborov, keď píšete, alebo to nebude rozširovať) Príklad : EXPAND.EXE atikmpag.sy_ (medzera) atikmpag.sys

6. Potom, čo urobil otvorený C: \ Windows \ System32 \ drivers a premenovať existujúci atikmdag.sys alebo atikmpag.sys na atikmdag.sys.bak alebo atikmpag.sys.bak

7. Skopírujte novo vytvorené atikmpag.sys alebo atikmdag.sys súbor z priečinka "test", ktorú ste uzavreli skôr do cesty k súboru v kroku 6.

8. Reboot a vaša práca (všetko BSOD v spojení s týmito dvoma súbormi, by už nemalo diať)
Dôvody tohto problému môže byť spôsobené nesprávnym rozširovanie a extrahovanie sys súbory z rôznych dôvodov.
majro666
30.04.15,05:52
dakujem za rady skusil som vsetko nic nepomohlo takze som kupil novu graf kartu samozrejme ze pri jej vymene som odpalil maticnu dosku :D takze som musel kupit aj tu a uz je po probleme vsetko slape :D
KoxXxo
30.04.15,10:24
a tá doska sa ako podarila?
majro666
30.04.15,12:23
to netusim prehadzoval som to vsetko do druhej skrine pozapajal a ked som yzapol na monitore blikalo len no signal tak som to zaniesol do servisu tam zistili ze je to zla doska kupil som novu zapojil a slo to v servise povedal ze na odpalenie dosky staci elektrostaticka elektrika tak neviem
misoft
30.04.15,13:59
Hmmmm.... takže doska.
Hmmmm...... statická elektrina, nuž chlape, ak niečo montuješ, najskôr sa musíš "vybiť", stačilo sa napr. pred vložením dosky do slotu dotknúť rukou napr. radiátora a vložiť.
Teda problémy si si vyrobil sám....
Máš ponaučenie. Inak: tí čo skladajú PC, používajú často uzemňovací pásik - niečo takéto: http://www.soldering.sk/data/Images/eshopproducts/big/obrazek-1428_128496158017.630.jpg
majro666
30.04.15,21:08
ano na druhy krat som to riesil presne radiatorom nabuduce budem vediet