hanusvas
24.04.15,12:12
Aky mate nazor na pH citronu? Je skor kysly, alebo skor zasadity? Ak by ste vedeli upresnit pomocou velmi, tym lepsie. Google dal niektore stranky ktore uvadzaju ze zasadity. Wikipedia uvadza, ze kysly. Alebo je rozdiel ci sa jedna o duzinu a o stavu? Lebo wiki uvadza citronovu stavu= 2,4. Dakujem vopr za akeko reakcie.
A este dopllnam otazku. Co si myslite, ake pH muoze mat stare vino po znacnom octovom vykvaseni? Vd.
bomo
24.04.15,11:08
Citrón má pH okolo 2, je kyslý. Rozhodne nie je zásaditý. Tie stránky, ktoré tvrdia, že citrón je zásaditý, sú šarlatánske stránky zástancov tzv. alkalickej diéty, ktorá je nepodložená a tvrdia nezmysly o tom, že jedlo dokáže zmeniť pH v tele človeka (čo je naprostý nezmysel, žiadne jedlo nemení pH krvi, mení sa len pH moču, ale to nemá vplyv na pH v tele, to zostáva prakticky nemenné bez ohľadu na pH jedla, ktoré zjeme).
bomo
24.04.15,11:14
Totiž v skutočnosti pH potravín nijako neovplyvňuje pH v tele (má to vplyv jediné na pH moču). pH v žalúdku je totiž tak veľmi kyslé, že žiadna potravina ho nedokáže ovplyvniť. Ani keď zjeme celé balenie antacidov (teda normálnych serióznych tabletiek na "záhu"), tak to neovplyvní pH v žalúdku na viac ako pár minút.
Všetko jedlo, ktoré opúšťa žalúdok, je kyslé. Jedlo potom ďalej putuje do čriev, kde ich kyslosť neutralizujú sekréty vylúčené pankreasom.

Takže čokoľvek zjeme(či kyslú alebo zásaditú potravinu), v žalúdku bude mať to jedlo nízke pH (bude kyslé) a v črevách bude mať vysoké pH (bude zásadité).

Akákoľvek úprava diéty (teda selektívna konzumácia kyslých či zásaditých potravín) nemá žiadny vplyv na pH nikde v tele. pH v tele je regulované prietokom krvi a orgánmi, ktoré sa starajú o reguláciu kyslosti a pH zostáva prakticky nemenné. Akákoľvek látka, ktorá by výraznejšie zmenila pH v tele (krvi) by človeku spôsobila zásadné nevoľnosti alebo aj smrť.

Šarlatáni, ktorí tvrdia, že rakovinové bunky nedokážu prežiť v alkalickom prostredí, síce majú pravdu, lenže v takomto prostredí nedokážu prežiť ani zdravé bunky v tele :)

Niektoré potraviny dokážu zmeniť pH moču, ale to je úplne irelevantné, pretože moč nemá žiadny vplyv na pH v tele.
Ak by človek prijal viac proteínov, než telo potrebuje a telo by ich nedokázalo uložiť, tieto aminokyseliny sa premenia na organické kyseliny, ktoré by teoreticky mohli znížiť pH krvi. Lenže k tomu nikdy nedôjde, pretože akonáhle sa tieto proteíny premenia na organické kyseliny, telo vtedy vylúči kalcium uložené v kostiach a ihneď nastáva neutralizácia týchto kyselín a zabráni sa tak zmene pH krvi. Mimochodom, toto je zrejme aj príčinou, prečo priveľký príjem proteínov môže oslabiť kosti a viesť k osteoporóze.
hanusvas
24.04.15,11:41
dakujem bomo, Tvoje uvahy stoja za pozornost (ked najdem viac casu si ich pozorne precitat). Ale rad by som sa vyhol nedorozumeniu. Otazku som polozil v rubrike zahrada, lebo potrebujem okyslit podu k semenam ihlicnanov, z ktorych by som rad vypestoval planticky. Tie totiz potrebuju pre naklicenie kyslejsiu podu ako je obvykle. A ja som v nedelu primiesal do pody rozsekanu koru z vymackaneho citronu a bohato zalial. A teraz som sa zlakol, ze ak by citron bol zasadity, hrozilo by ze som tie semiacka zabil....
bomo
24.04.15,11:43
Aha, okej :) Tak v tom pripade mozes byt spokojny, citron je celkom urcite kysly :) Ale aspon vies, odkial sa beru tie mylne tvrdenia, ze citron je zasadity :)
bomo
24.04.15,11:46
taiko
24.04.15,11:49
dik za linky, Ja som svoju otazku zmazal, lebo som si uvedomil, ze toto je tema v "Zaharade":)
hanusvas
24.04.15,11:50
ano, Tvoje nutricne uvahy si ale pozorne precitam neskor. Teraz som pod tlakom casu. Ale tiez ma zaujimaju. P.S: a s prekvapenim som zistil, ze kyslu povahu ma aj kava, caj. Aspon budem sedlinu z kavy ktoru vypijem liat k tym semiackam...Pekny vikend Ti prajem!
taiko
24.04.15,21:58
aha, tiez celko zaujimavt clanok, nie celkom davajuci za pravdu skeptikom ohladne acidobasickej rovnovahy http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3195546/