skodar
04.05.15,07:41
Podanim pripravku proti kliestom pre psy som priotravil macku
- pre vysvetlenie, po aplikacii pripravku proti kliestom na psa zostalo v tube trochu pripravku, tak som o aplikoval na malu macku, na co skolabovala. Po porade s veterinarom sme ju v noci niekolko krat umyli samponom a po dvoch dnoch sa zda byt ok.
taiko
04.05.15,05:44
hmm preço pouzivas pripravok urceny pre psy na macku?
skodar
04.05.15,05:46
ano, psravil som to lebo nie som skuseny chpovatel .... asi by bola mrtba, keby som nevolal o 03:00 veterinarnu pohotovost .... preto to sem pisem, aby si na to neskusenejsi dali tiez pozor + aby mi niekto poradil, co vsetko sa mohlo stat a pripadne ake to moaze mat nasledky
taiko
04.05.15,05:50
no chvalabohu, ze si ju zachranil. Ja by som po otrave este macke dal Epato pastu, aby sa jej pecen precistila. Ta je aj pre macky, neboj :)
lujza.j
04.05.15,05:55
Bavime sa o pripravku frontline?
skodar
04.05.15,06:02
ok, dik za radu ... nasiel som to na nete, mohlo by to pomoct s nasledkami
taiko
04.05.15,06:04
hej je to cool, ja tym drzim moju 9 rocnu zajacicu pri zivote:D ked je trosku apaticka, epato jej precisti trubky a zajacica obzivne :D
skodar
04.05.15,06:06
neviem co to bolo, - mala bieal tuba, cca 3 cm dlha, hore sa odlamoval plastovz uzaver, bolo to pre stredne psi, po aplikacii na psa som to vyhodil a uz nenasiel .... plastova mini tuba s nejakym olejom.... dostala to troche na chrbat cca okolo 18:00 a v noci dostala krce a nevladala chodit
lujza.j
04.05.15,06:08
Ak...je to front....na klieste iba mesiac...skoda penez....nepouzivam....uz dlho
skodar
04.05.15,06:09
mohol to byt frontline - ale urcite pre stredne psi
taiko
04.05.15,06:10
nebol to stronghold?
ivka70
04.05.15,06:13
Na taky pripravok ti moze alergicky zareagovat aj pes, jeto dost silna chemia.
Prave preto su tie pripravky odstupnovane napriklad aj podla hmotnosti zvierata.

Akekolvek lieky ci pripravky treba nielen ludom ale aj zvieratam aplikovat velmi opatrne a s ohladom na pripadne neziaduce reakcie pozorovat este niekolko hodin po aplikacii.
A hlavne, vzdy citat navod ci poradit sa v lekarni a u lekara.
skodar
04.05.15,06:28
stronghold dosdstala pred tyzdnom na usny svarb ... to to nebolo, pozeral som ako vyzera Frontline, ale nebula to priehladna ampulka trojuholnikoveho tvaru ...bola to biela plastova minituba
skodar
04.05.15,06:30
dostal spom to od rpodicov z Francuzska, mohlo to byt nieco zahranicne :(
skodar
04.05.15,06:37
hej mas pravdu, nenapadlo ma, ze je taky rozdiel medzi pripravkami pre macky a psi - veterinary to pomenoval ako vyslovene texicke s rizikom uhynutia
taiko
04.05.15,06:40
boze maj rozum, ani nevies, co si je dal? Musi byt podtstane opatrnejsi nabuduce
ivka70
04.05.15,06:42
Ja by som povedala, ze to nie je ani tak rozdielom medzi pripravkami pre psov a macky, ale v rozdiele medzi velkostou zvierata a jeho aktualnym stavom.
ivka70
04.05.15,08:42
Ty si pred tyzdnom macku liecil jednym pripravkom a po tyzdni si jej zatazil orraganizmus dalsim (proti kliestom)?
A to sa cudujes, ze mala taku reakciu?

Ta tvoja anketa je uplne od veci, to ty si sposobil svojej macke stav, ktory mala, nie pripravok a jeho znacenie ...bud rad, zeto preslo bez trvalych nasledkov ....
arizona
04.05.15,10:03
Niektore antiparazitne pripravky su urcene vyhradne pre psov a extra pre macky. Na trhu ale dostat aj take,ktore mozes aplikovat psom aj mackam. Takze v buducnosti sa radsej zameraj na take.
Kapsule Frontline su sama chemia,mozu sposobovat kozne problemy az rakovinu. Ak chces pouzivat kapsule,radsej kup Trixie,tie byvaju cisto na prirodnej baze.

Cenovo vyhodnejs8e je ale pouzivat obojok Scalibor,vydrzi od jari do zimy.