Nikuš Ka
06.05.15,16:58
Ahoj
mám taký problém vždy keď zapnem skype.. nespustí s a vyhodí sa mi tam tabuľka Stažení souboru název:index.htlm
typ: Chrome HTML Document
Vždy mám možnosť , otvoriť,stiahnuť alebo zrušiť.
Ak dám otvirť otvorí sa mi nová karta na Google Chrome a načítava prihlasovanie skypu no neuspešne.
Ako mám mať zase normálne nastavený skype? :/
Ďakujem
misoft
06.05.15,15:07
Skús:
Nástroje - Možnosti - Nastavenie ochrany: vpravo (ak to tam je) zrušiť Prijímať v prehliadači súbory cookies zo Skypeu.
Vedľa toho je aj Vymazať súbory cookies prijaté zo Skypeu.

Tým by sa malo zamedziť, aby prehliadač preberal zo Skype údaje.
Nikuš Ka
06.05.15,15:24
Ide o to , že ono to nepúšťa do niektorých vecí.. a možnosti v nástrojoch nie sú :/
misoft
06.05.15,15:35
Jáááj - tak je poškodený profil.
Pozri sa do C://users/menouzivatela/MySkypeContent. Nájdeš tam súbor ******.vfc - ten si niekde pre istotu ulož, napr. na flešku a potom ho vymaž (Je to prakticky zoznam kontaktov a nastavenie profilu)
A skús opäť spustiť Skype a prihlásiť sa. Adresár však bude prázdny (bez kontaktov) - tie si môžeš potom pridať, nastavíš si znova údaje svojho profilu.
Prihlasovacie meno a hesloje uložené na serveri Skype - takže prihlásenie s čistým profilom by malo byť v poriadku.
Nikuš Ka
06.05.15,15:52
Ani to Myskypecontent to nevyhľadá .. je to na bode mrazu. No nič Ďakujem za pomoc :)
misoft
06.05.15,15:57
Ďalší pokus: odinštaluj (cez Pridať programy v Ovládacom paneli) komplet Skype.
Potom (ak nemáš nainštaluj) pomocou Ccleaner prečistíš pozostatky a registre (použiť nastavené parametre).
Stiahnuť Skype, nainštalovať. Bude ponúkať prehliadač Bing - odmietnuť (zrušiť), bude ponúkať ďalšie funcie (Call a podobné s prepojením na prehliadače) - odmietnuť.
A znova skúsiť prihlásiť.
Nikuš Ka
06.05.15,16:36
Ani to nejde,automaticky mi zase píše to s indexom..
misoft
06.05.15,17:27
Tak skúsime ďalšie riešenie:
Nájdi:
C:\\ProgramData\Skype\Apps\login. A potom prehľadaj podrobne ďalej, či sa tam nenachádza súbor index.html. Ak tam niekde bude - opäť si ho (pre istotu) niekde ulož a ten pôvodný vymaž (ale zapamätaj si, kde to bolo - papier a ceruzka to istí). A skús znova prihlásenie.
(Ja napr. tento súbor ani nemám pre Skype - inak index.html má súvis väčšinou s IE - ak je predvolený a potom s novým predvoleným prehliadačom.)
Nikuš Ka
07.05.15,11:44
Ide o to , že cez ten index, alebo čo to blokuje mi nechce načítať žiadnu zlošku Skype .. a robí to iba pri skype , inak všetko mi načíta..
misoft
07.05.15,14:31
Ten index.html (po prípadnej zálohe niekde bokom) - vymaž.
Nikuš Ka
07.05.15,15:38
po zapnúti počítača mi skype v pohode nabehne, až na to že mám funkčný mikrofón a mám ho aj na skype nastavený no vôbec mi nesníma zvuk. Ja zvuky a iných počujem. A je tu ďalší háčik.. vybehujú mi ďalšie okienka na ten istý problém "apps.skype.com buď je to chatadwidget.htm alebo prelogic.html.
Mikrofón mi nejde na žiadnych iných aplikáciach.
Ak odinštalujem Google a nainštalujem nový prehliadač.. znova mi to robí len v podaní inom prehliadači..