gasl
10.05.15,20:47
Kúpili sme si z bazosa 1000l nadobu na dažďovu vodu označena je NS môžme ju používat na polievanie v záhrade ,nevieme co v nej bolo ?
arizona
10.05.15,18:52
a predavajuceho si sa preco nepytal na co bola doteraz pouzivana?
buchač
10.05.15,18:54
Šak sa pýta teraz...;) :D :D :D

DtD...???
kukučka
10.05.15,19:00
ovoňaj
lujza.j
10.05.15,19:09
:eek:
sosak
11.05.15,05:46
Pred niekoľkými rokmi som mal v zamestnaní mladého kolegu, ktorý si chcel zo zamestnania odniesť plastový 800l sud zo skladu nebezpečného odpadu, ktorý bol určený na odvoz a likvidáciu ako nebezpečný odpad, pretože v ňom bola nebezpečná koncentrovaná chemikália, určená na galvanizáciu kovov. Povedal mi, že v sude bude kvasiť ovocie na pálenku. Keď som mu povedal, že kvas bude obsahovať aj zdraviu nebezpečnú chemikáliu, tak mi povedal, že sud dobre vyumýva a vypláchne a bude zaručene čistý. Neuvedomoval si a nedal si taktiež poradiť že umytím saponátom a vodou neodstráni z pórov plastového materiálu všetky stopy po chemikálii. Celá pointa bola v tom že mládenec s rodičmi načierno pálili a predávali známym alkohol, a oponoval mi, že on to piť nebude. Od toho dňa sa do všetkých sudov robili diery, aby sa ďalej nedali použiť. Týmto by som chcel ľudí varovať, aby nekupovali rôzne nádoby a sudy, keď zaručene nevedia, aká látka na v nich uskladňovala. Takýmto spôsobom sa do potravinového reťazca môžu dostať stopy chemikálii, ktoré škodia zdraviu.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nepoužíval by som nádobu na dažďovú vodu, s ktorou by som polieval záhradu, pretože plodiny môžu byť kontaminované nejakým svinstvom.
gasl
11.05.15,15:45
takže vyzerá to tak že budem mať na záhrade nepotrebnú nádobu ( zle investované peniaze )
gasl
11.05.15,15:48
bolo to vybavované len cez email a kolega mi ju doviezol a ten ju tam nevoňal no moja smola