jakub458
18.05.15,14:15
Zdravím mám problem a dúfam že mi poradíte: kúpil som si hru euro truck simulator 2 scandinavia ale je to DLC ale to som vedel...idem si hru nainštalovať mimochodom cez STEAM ale to nič to podstatne je že hru si nemôžem nainštalovať lebo nemám základnú hru ETS2 ale na STEAME je ETS 2 za 19,99€ ked si ju kúpim cez steam ako mi pride aktIvačny CDKEY na môj učet STAEM alebo ako a pôjde mi to potom vôbec? alebo len vyhodím 20€
Vopred Dakujem
Chobot
18.05.15,13:25
ETS 2 scandivania je len datadisk, teda rozšírenie základnej hry. Máš základnú hru naištalovanú? Ak nie, tak ti je datadisk zbytočný. Najprv si musíš nainštalovať (to znamená, že aj zakúpiť) cez STEAM hru ETS2 a potom môžeš doištalovať doplnok Scandinavia. To si nevedel, že to je len datadisk?

Tu :
http://gamershaven.sk/euro-truck-simulator-2-skandinavie

to máš napr. červeným:

"K aktivácii produktu je potrebné vlastniť základnú hru Euro Truck Simulátor 2"
misoft
18.05.15,13:46
Jednoducho:
Zaplatíš na STEAMe za ETS2 - hru si od nich priamo stiahneš a nainštaluješ v PC - on-line. A keďže budeš mať tam účet - k tomu účtu a k tej hre je už zakúpený product key, takže po stiahnutí sa zakúpeným kľúčom automaticky aktivuje. A hra bude už len tvoja. Ak ju niekedy odinštaluješ a nainštaluješ na iný PC, po prihlásení sa svojim účtom a spustením hry sa opäť použije ten zakúpený kľúč.
CD key sa zo STEAMU nezasiela na e-mail. Objavíš poznámku v časti Detaily účtu - Licence+předplatné : stav, ako bola hra aktivovaná (takže tam bude u hry poznámka, ako sa kľúč získal.
Mimochodom - rovnaká cena za ETS2 je v kamennom obchode - 19,99€ a dnu máš DC key a STEAM key (na kartičke)
Pri inštalácii budeš zadávať tento CD key a na kartičke je i STEAM activation key.
CD key slúži na inštaláciu z CD do PC. Pokiaľ nie si on-line - toto postačuje. STEAM akctivation key slúži k tomu, aby sa CD key (tvoj) spároval s tvojim účtom (preto sú CD key a STEAM key spolu - lebo tvoria pár) - a bolo to k tvojmu účtu priradené.

Ak by niekto chcel aktivovať rovnakým CD key-om hru (pomocou nejakého key generátora, alebo paralelne na druhý PC) - okamžite vyskočí (u toho druhého), že kľúč je neplatný, je použitý.

Ten CD-key už navždy patrí tebe - v hre i na STEAMe.
jakub458
18.05.15,17:47
zdravím kde na STEAME najdem priečinok ,,detaily´´
Diki
misoft
18.05.15,18:48
No predsa ak si prihlásený na účet (on-line) - tak na svojom nicku (prihlasovacom mene) - klikni na to a máš tam voľby.

(Z toho, ako sa pýtaš - predpokladám, ešte školák.... A máš vôbec na STEAMe účet?)
jakub458
20.05.15,09:15
zdravím ešte sa chcem opýtať kupil som s zakladnu hru ETS2 sez STEAM potom ETS2 Scandinavia z kamenneho obchodu a naínštaloval spustil a všetko ide ako má ale niesu tam mestá ako Košice B.Bystrica Ostrava Budapešť a proste všetky mestá z rozšírenia hry ETS2 NA VýCHOD
misoft
20.05.15,11:52
Lebo je to ďalšie rozšírenie. Základná hra to NEMÁ!
jakub458
20.05.15,13:06
a nešlo by to nelako spraviť ?aby tam tiemesta boli napr. nainštalovať rozširenie ets 2 na vychod alebo GOLD
misoft
21.05.15,12:45
No veď si doinštaluj. Je to data disk. Potrebuje základnú hru!
A pokiaľ si myslíš, že to GOLD značí, že je to v kope na jednom disku? Kdeže - sú tam dva disky (v krabici) - základná + data disk.
http://www.xxlgamer.com/uploads/euro-truck-simulator-2-going-east-pc-cd-key-cover.jpg
Tu vidíš, že je to datadisk - Requires ETS2 - Not Included (Vyžaduje ETS - Nie je dodaný).
jakub458
21.05.15,15:20
ale ja chcem vedieť či je možne nainštalovať východnu europu čiže ETS2 na váchod k mojej hre ETS 2 Scandinavia alebo ju musím odinštalovať a nainštalovať zakladnu hru potom na vychod a potom scandinaviu alebo ako
Diki za odpoved
misoft
21.05.15,17:22
To máš jedno. Going East v základnej hre pridá mestá. Scandinácia pridá mestá hore. Môžu byť spolu. Na poradí už nezáleží.
jakub458
22.05.15,11:56
mam teraz nainštalovanu zakladnu hru a rozširenie scandinavia a nainštaloval som dozširenie na východ a žiadne mesta mi nepridalo prečo???
misoft
22.05.15,13:40
Skús sa o tom informovať na STEAM fóre. Každá hra má tam svoje komunitné centrum.
euro truck simulator
03.08.15,10:13
zdravim aky je product key na aktivaciu scandinavia dlc 1.9
marek855
12.03.16,18:44
dobri kupil som ets skandinavia už tretiu verziu mamm aj klasicky ets 2 aj gold a piše steam zaregistroval som sa dal som elektronickiregistraciu a chcem zadat activační kluč ku ets2 skandinavia ked ho napisem pise musite si aktivovat povodnu hru ets 2 ale kde
marek855
12.03.16,18:46
napiste plis
misoft
12.03.16,19:18
Vieš čítať?
Veď si ETS2 zaregistruj na STEAMe. Ovšem, ak nemáš warez hru (cracknutú).
Hore som to jasne rozpísal.