Jozef H.
26.05.15,20:12
Dnes som po zapnuti notebooku dostal vyzvu na aktualizaciu win ktora prebehla automaticky. Notebook stiahol aktualiyaciu zapol sa a nasledne nabehlo dalsie okno ze sa pripravuje plocha na spustenie.

Lenze po spusteni zmizli vsetky ikony, vsetko z ponuky START a cely panel ponukz ako aj vsetkz okna su v style windows 3.11 ak ma chapete. Proste ziaden dizajn vsetko stare jednoduche. Kontroloval som grafiku a ziadne chyby instalacie a bod obnovenia win nieje v systeme. Napadava vas nieco?

Dalej mi vyhodi hlasku:

Odkaz C:/WINDOWS/system32/config/szstemprofile/Desktop sa vztahuje na umiestnenie, ktore nieje k dispozicii. Moze ist o umiestnenie na pevnom disku pocitaca alebo umiestnenie na sieti. Skontrolujte ci je disk spravne vlozeny, ci ste pripojen9 na internet alebo lokalnu siet a zopakujte pokus. Ak sa umiestnenie nadalej neda njast, informacie boli mozno presunute na ine miesto.


Disk je zasunuty kedze pisem,... internet fugnuje ale ikony nikde na ploche. Napada vas nieco? Alebo ho rovno preinstalovat?

Vdaka
misoft
26.05.15,18:22
Poškodený profil užívateľského konta - nastavenia plochy.
Vytvor si nový užívateľské konto - http://windows.microsoft.com/sk-sk/windows/create-user-account#create-user-account=windows-7 a potom po nastavení toto staré - poškodené zruš.
Ak sa ti to nechce nastavovať takto - klikni PTM na plochu - vyber Prispôsobiť.
Ak si mal ale urobený bod obnovy - tak sa vráť v čase.
Ale veľmi pochybujem, že toto spôsobila tá aktualizácia.
Jozef H.
26.05.15,18:31
Plochu sa mi podarilo dat do noveho motivu kontrolou a diagnostikou chyb vzhladu a AERO vzhlad sa uz aktivoval, ale chyby plochy odkazovaca su nadalej, idem skusit tvoje rady napisem.
Aktualizacny bod neexistuje. Vcera isiel notebook normalne dnes po aktualiyacii vsetko rodrbane este aj klavesnica
Jozef H.
26.05.15,18:32
Obnovovaci bod neexistuje, jediny je tam dnesny s poynamkou> KRITICKA AKTUALIZACIA
misoft
26.05.15,18:37
Tak ho skús. Je to stav pred aktualizáciou....
Jozef H.
26.05.15,18:47
vyskušal som tvoju verziu noveho konta a pomohlo.
Obnovilo nastavenie plochy, systemu, nabehli odkazy programov a pri mazani stareho konta vybehla požiadavka zachovať do zložky dokumenty z plochy stareho konta čo som zvolil a tak po reštarte, ktorý som sam zvolil a prihlaseni na nove konto administratora všetko fugnuje a v zložke s nazovom stareho konta mam veci z plochy, takže super.

Vdaka !!!!! Zase o niečo mudrejší :p