Venom17
01.06.15,10:59
Ahojte.
Pred mesiacom som kupil CX600. Ide velmi slusne - tichy, teda vascinu casu, ale uz 2krat pri minimalnej zatazi (internet, film) a 1krat pri hrani BT4 sa len tak rozhodol zapnut otazky na vyssiu uroven a pritom huci jak saleny. Je to dost "raplavy" zvuk ako keby nieco branilo lopatkam v ceste alebo prilisne vibracie. Neviem. Stalo sa to trochu necakane, odsledoval som teploty, vytazenie a nemam sa coho chytit. Nechal som ho 30min vychladnut, opat zapol BT4 a aj po hodine hrania ostal pekne v tichu. Ma niekto podobne skusenosti? Akakolvek rada pomoze...

Dakujem.
marjankaj
01.06.15,09:02
PC je hluchý????:---
misoft
01.06.15,09:43
Reklamuj - vyzerá to na nevyvážený ventilátor, prípadne voľné ložisko. Pri nízkych obrátkach sa nevyváženosť tak markantne neprejaví, pri vyšších však áno.
tomike
02.06.15,07:19
Uisti sa, že zvuk vychádza zo zdroja. Pri hraní ho zvyčajne prehluší grafická karta, poprípade procesor, alebo rezonuje pc skinka. Skúsil by som ešte povysávať prieduchy na zdroji, poprípade ho jemne vystriekať stlačeným vzduchom.

Takýto kvalitný zdroj by mal byt úplne tichý pri akejkoľvek záťaži. Ak je v záruke, tak ho jednoznačne reklamuj.