lucrecia
21.06.15,14:44
Ahojte,

chcela by som vas poprosit o radu v nasledujucom probleme: potrebujem na dennej baze kopirovat z Excelu 2010 pivot tabulku do Wordu 2010 pricom sa kazdy den udaje v tabulke aktualizuju t.j. pridaju sa nove riadky a stlpce s novymi udajmi. Viem, ze sa da skopirovat tabulka ako link a potom sa vzdy aktualizuju udaje, avsak to mi ide len na vyznacene stlpce resp. riadky t.j. nepridaju sa nove stlpce a riadky, len sa mi aktualizuju udaje v danom vybranom poli pivot tabulky. Cize potrebovala by som, aby sa mi dana pivot tabulka vo Worde automaticky aktualizovala (nove udaje, pridali sa nove riadky a stlpce, ktore obsahuju udaje).

Dakujem vopred za pomoc.
Pekny den.
marjankaj
21.06.15,14:36
A ja by so niečo takéto "potreboval" aj v PDFku.:rolleyes:
ivka70
21.06.15,15:01
Nekopiruj tabulku do Wordu, ale vloz si Excelovsky objekt do Wordu, v ktorom bude link na tovj subor s kontingencnou tabulkou.

Cize das vlozit, objekt, vytvorit zo suboru (tvoj Excel) a zaskrtnes prepojit so suborom.
lucrecia
22.06.15,11:11
Ahoj Ivka,

ak spravne rozumiem, tak by si doporucovala vlozit tam objekt. Len tam nevidim tu moznost prepojit so suborom, mam tam moznost vytvorit novy a vytvorit z filu a potom tam sa len vyberie Excel. Ak mam v Exceli viac harkov, tak na zaklade coho sa prosim ta vyberie dana spravna pivot tabulka? Nakolko vo Worde mam viac tych pivot tabuliek.

Dakujem vopred za akukolvek pomoc.
ivka70
22.06.15,11:16
Vytvorit z file = vytvorit zo suboru :)

ak mas viac harkov, potrebujes viackrat vlozit subor do Wordu, predsa vo vorde chces mat viac tabuliek, nie?

Kazdopadne Excel di musis pripravit tak ,aby ti zobrazoval to, co chces vidiet.