Betany
27.06.15,21:17
Dobry den, na notebooku mi zrazu nejdu nacitat ziadne stranky ani na Chrome ani Exploreri, na Chrome idu len stranky patriace pod Google (youtube,gmail,maps..). Ked som internet zapojila do ineho PC, funguje. Prosim, v com moze byt problem?
misoft
28.06.15,14:53
Je možné, že DNS server "stávkuje".
Klik PTM na ikonku sieťového pripojenia (vpravo dole) - Riešiť problémy.
Ak nepomôže - opäť PTM - Centrum sieti - na svojej sieti (ak cez kábel - bude tam Lokálne pripojenie) ĽTM - Vlastnosti - karta Sieť - Internet Protocol Version 4... označiť - pod tým Vlastnosti.
A takto to nastaviť:
https://www.natur.cuni.cz/fakulta/cit/navody/wifi/jak-se-pripojit/eduroam-dhcp/image_large
Betany
28.06.15,21:08
Dakujem za rady,skusila som oba sposoby,ale zial nepomohlo :( pocitac nevie najst pricinu a pri druhom sposobe bolo vsetko nastavene ako ma...ozaj netusim co sa zrazu mohlo stat,nic som nove neinstalovala,antivirak nenasiel ziaden problem a predsa ziadna stranka nechce ist..ak ten problem neodstranim , tak notebook bez netu mi je nanic :/
misoft
29.06.15,08:42
Ak máš bod obnovy - skús sa vrátiť "v čase" späť na dobu, kedy to fungovalo..
Betany
29.06.15,19:58
Dakujem ozaj za pomoc, nakoniec sa ukazalo, ze problem bol v antiviraku, lebo ked som vypla web ochranu, zrazu to naskocilo... Tak do buducna budem aspon mudrejsia :) Dobru noc prajem...
misoft
30.06.15,07:32
Len pre zaujimavosť - uveď, čo za antivirák máš, pretože toto by nemal robiť, on má chrániť pred pripojením stránky, ktoré vykazujú znaky nákazy, nie všetky, okrem vybraných. Buď je to zlé nastavenie antiviráku, alebo neaktuálna databáza antiviráku....
Môj antivirák má webový, mailový a poštový štít, okrem toho ešte doplnok v prehliadač a obmedzí ma len vtedy, ak stránka je veľmô podozrivá, inak bez obmedzení....
Betany
06.07.15,20:26
Omylom tam boli nainstalovane 2 antiviraky,co sposobovalo konflikt...myslela som, ze tomu povodnemu od vyrobcu uz skoncila platnost, ale bezal este stale na pozadi....