ocino33
30.06.15,19:15
Všetko fungovalo dobre, ale asi mesiac sa mi stále stáva, že keď chcem použiť IE, tak : ide spustiť, ukáže sa "modrý" na obrazovke a hneď sa stratí. Jeho ikona dole zostáva a dá sa z nej znova spúšťať; vždy však iba na krátky čas ( takmer bliknutie ). To isté sa mi deje pri ikone Nastavenie prehliadača. Internet používam teraz cez Google Chrome, ale bol som navyknutý na IE a chcel by som ho prednostne používať aj naďalej. Ako odstrániť popísaný nedostatok ? Nejakým novým nastavením IE, jeho preinštalovaním alebo iným postupom ? Prosím o radu - vopred ďakujem
Martin28sk
01.07.15,14:48
skus nasledovny postup:
1, stlac ctrl+shift+esc
2, v spravcovi uloh klikni pravym tlacitkom mysi na Internet explorer - zvol Prejist na proces
3, v karte procesy, kam Ta automaticky presmerovalo po zvoleni, ponechaj zvoleny prislusny proces a dole daj - Ukoncit proces. Moznoze sa zobrazi upozornenie, potvrd to.
4, Skus spustit internet explorer v nudzovom rezime, bez doplnkov (vyhladaj vo vyhlaavani (internet explorer bez doplnkov - no addons). ak sa spusti, skus pohladat nainstalovane doplnky a vyhladat ten, ktory chybu sposobuje (chce to trochu casu na skusanie..).

Ak to nepomoze, bude treba internet explorer odinstalovat a nainstalovat, postupom posluzi google.