Filda Fiškus Koubek
12.07.15,22:06
Poslední dobou mi odešel na PC zvuk. Jak ve sluchátkách tak v zabudovaných reproduktorech. PC mám Lenovo All-In-One pc,takže obrazovka ,,a všechno v ní,, když pustím MP3 napíše mi to Error typu: Provádění serveru selhalo. Budu rád za každou radu.
misoft
13.07.15,13:37
Systémové zvuky počuť?
Filda Fiškus Koubek
14.07.15,11:23
Né jenom systémové. Celkově všechen zvuk nejde.
misoft
14.07.15,14:10
Pokiaľ systémové zvuky fungujú - ZK je v poriadku. Ak v Správcovi zariadení pri zvukovom zariadení nesvieti žltý trojuholník, chyba je potom softvérová - prehrávač, ktorým si prehrávaš hudbu. Z toho usudzujem - chýbajú ti kodeky pre prehrávanie mp3 súborov.
Uveď v čom (program) si prehrávaš tú hudbu, potom podľa toho vyhľadaj potrebné kodeky pre tento multimediálny program.
Ďalšia možnosť - nainštaluj si VLC player https://www.videolan.org/vlc/ - tento program (multimediálny prehrávač) ná v sebe implementované všetky kodeky a prehráva všetky známe a dostupné (audio, video) súbory.
Filda Fiškus Koubek
14.07.15,16:36
Chyba: Systémové zvuky nefungují.Vlc jsem nainstaloval.Spustil mp3 a stále nic neslyším.
buchač
14.07.15,17:40
VLC player mi neprehral všetko.
Skús KMP

Prehrávač KMP je ideálny pre ojedinelé typy súborov, ktoré väčšina ostatných prehrávačov nepodporuje. Tento praktický malý program zvládne množstvo prípon, ktoré iné prehrávače médií nerozpoznajú, ako napríklad DTS, AC3 a AAC. Taktiež dokáže prehrať typy súborov, ako napríklad WMA 7 a WMA8, ktoré vytvára program Windows Media Player, no sú známe tým, že prehrať ich v inom softvéri je obzvlášť náročné.
http://kmplayer.sk.downloadastro.com/
Filda Fiškus Koubek
14.07.15,18:34
KMP znám. Pro jistotu jsem ho přeinstaloval a stále ,když na něm pustím MP3, nic neslyšlím.
misoft
14.07.15,18:52
Nuž, ak nepočuť ani systémové zvuky, skús aktualizovať ovládače, pretože to vyzerá už na hardvérovú chybu - zvukovka síce sa hlási, ale nie je funkčná.....asi je poškodená. Ak máš v záruke - reklamovať.
misoft
14.07.15,18:58
Filda Fiškus Koubek
14.07.15,19:01
Bohužel.V záruce již není.Zkusím nějakou opravnu,dát to známému,který se vyzná přes počítače,a uvidím.Jinak díky za ochotu.
Filda Fiškus Koubek
14.07.15,19:19
Jenom ještě 1 dotaz: Když startnu služby [services.msc] neměla by zde být služba ,,Windows audio,,? Protože já ji zde nemám.
misoft
14.07.15,20:41